Szukaj

USA: Złodzieje ukradli rekina z oceanarium. Wywieźli go w wózku dziecięcym [wideo]

31-07-2018 14:27
Kradzież rekina w USA Fot. ABC13 Houston / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Jak poinformowało CNN, kilka dni temu przestępcy ukradli rekina z oceanarium w San Antonio. Mężczyźni wywieźli zwierzę w dziecięcym wózku. Obecnie znajdują się już w rękach policji.

Podejrzanych udało się złapać dzięki nagraniom z monitoringu. Widać na nich, jak jeden z przestępców wyciąga rekina z akwarium, a następnie podaje go swojemu towarzyszowi, który następnie wkłada zwierzę do wózka dziecięcego.

Jak informują media, skradziony rekin był jeszcze bardzo mały i bezbronny, dlatego też złodzieje nie mieli problemu, by wynieść go z oceanarium.

Rekin, nazwany przez pracowników „Panią Heleną”, trafił już z powrotem do swojego akwenu. Swojej radości nie kryła jedna z pracownic Jamie Shank, która przyznała, że obawiała się o jej los:

Koniecznie przeczytaj: San Marino odpowiada na złośliwe uwagi Muellera. Riposta miażdży!

Czytaj też: Prezydent Donald Trump mianował nowego ambasadora USA w Polsce. Internauci bardzo szybko znaleźli osobę odpowiedzialną za tą decyzję [FOTO]

Tak się cieszę, że ją odzyskaliśmy i że nic jej nie grozi. Nie mogę uwierzyć, że była poza akwarium. Ma wolę przetrwania. To wojowniczka.

Policja ustaliła, że złodziej nie zamierzał sprzedawać zwierzęcia. Bezprawnie zabrał rybę, gdyż chciał być znów w posiadaniu rekina, którego stracił jakiś czas temu. Mężczyzna odpowie teraz za swój czyn przed sądem.

Warto przeczytać: Kuriozalna sytuacja w USA! Uczniowie przeprosili za ubrania w barwach narodowych, bo uraziły uchodźców…

Podziel się