Szukaj

To zdjęcie z zamachu w Londynie podbiło Internet. Wszyscy uciekają, a on pilnuje piwa! [FOTO]

05-06-2017 16:32
Zdjęcie  z zamachu w Londynie - koleś z piwem Fot. Howard Mannella‏ / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Dość absurdalna scena została uwieczniona na jednym ze zdjęć z zamachu w Londynie. Widać na nim mężczyznę, który nie zważając na panikę wokół, wydaje się robić wszystko, aby nie rozlać niesionego w ręce piwa.

W momencie zamachu terrorystycznego większość osób myśli o ratowaniu własnego życia i bliskich. Tymczasem jeden z mężczyzn, który znalazł się sytuacji realnego zagrożenia spowodowanego atakiem islamskich ekstremistów, najwyraźniej uznał, że są rzeczy ważniejsze.

Na zamieszczonym w sieci zdjęciu widać, że jeden z klientów londyńskiego pubu zachowaniem odstaje od reszty. Mężczyzna porusza się bardzo ostrożnie, starając się nie rozlać niesionego w ręce piwa – przynajmniej takie sprawia wrażenie. Komizm całej sytuacji podkreślają świecące rogi na głowie amatora złotego trunku. Nie wiadomo, czym kierował się mężczyzna i czy rzeczywiście zdawał sobie sprawę z powagi sytuacji. Pewne jest, że fotografia stała się absolutnym hitem, zwłaszcza wśród słynących z zamiłowania do czarnego humoru Brytyjczyków.

Koniecznie przeczytaj: Wstrząsająca relacja kobiety, która cudem przeżyła zamach w Londynie [WIDEO]

Czytaj też: Zamach w Londynie. Van wjechał w tłum ludzi na moście [FOTO + WIDEO]

Ludzie wylewają na tego faceta wiadro pomyj, ale widocznie on naprawdę potrzebował tego piwa - napisał jeden z internautów.

Po tym, co przeżył, piwo będzie mu niezbędne – dodał inny.

Z drugiej strony pojawiły się dość absurdalne komentarze, sugerujące, że humor jest... metodą walki Brytyjczyków z terroryzmem.

Nikt nie lekceważy przelanej krwi ofiar, ale to właśnie humor daje nam siłę, by walczyć z tymi, którzy chcą nas zranić. Tak właśnie reagujemy tu na Wyspach – napisała jedna z internautek.

Warto przeczytać: Islamiści grożą zemstą za atak przed meczetem w Londynie

Podziel się