Szukaj

Hiszpania: Zbiorowy gwałt na 19-latce. Czterech imigrantów zaatakowało ją w Sylwestra. Wszystko uwiecznili na nagraniu

07-01-2019 18:07
Hiszpańska flaga na maszcie
Podziel się

Jak poinformowała agencja AFP, w sylwestrową noc w Callosa d'Ensarria koło Alicante doszło do zbiorowego gwałtu na 19-latce. Co więcej, sprawcy uwiecznili swoją napaść na nagraniu. Podejrzanymi są czterej Ekwadorczycy, którzy już w Nowy Rok zostali aresztowani.

Z relacji Gwardii Cywilnej wynika, że 19-latka została znaleziona w jednej z piwnic. Była częściowo rozebrana, pod wpływem alkoholu i niezdolna do udzielenia informacji na temat miejsca zamieszkania. Wiadomo, że podejrzani spędzili z nią wieczór. W podobny sposób mogli potraktować również co najmniej dwie inne kobiety.

Hiszpańskie media donoszą, że sprawcy zapewne zarejestrowali swoją napaść na filmie. Ponadto informują, że jeden z aresztowanych, 22 letni mężczyzna znany jest policji z innych napaści seksualnych, w tym na nieletnią. Ostatni raz zaatakował kobietę w październiku 2018 roku. 

Koniecznie przeczytaj: Gwałt zbiorowy w obozie dla uchodźców. Sprawcy to nastoletni Pakistańczycy

Czytaj też: Lubuska policja publikuje nagranie z zatrzymania mężczyzny podejrzewanego o gwałt na 8-latce [WIDEO]

Przy tej okazji przypomniano również o podobnym zdarzeniu, do którego doszło w 2016 roku w Pampelunie. Wówczas pięciu mężczyzn zostało skazanych za wykorzystywanie seksualne nastolatki. Sprawcy, korzystając z aplikacji „WhatsApp”, chwalili się, że dokonali gwałtu. Za te czyny zostali skazani na 9 lat więzienia, co wywołało ogromne oburzenie w całym kraju.

Warto przeczytać: Rada orzekła, że za gwałt trzeba odpłacić gwałtem. Za zbrodnię brata odpowiedziała siostra. Została zgwałcona na oczach wsi

Podziel się