Szukaj

Niemcy: Imigranci dokonali zbiorowego gwałtu na 18-latce. Wcześnie odurzyli ją narkotykami

31-12-2018 12:54
Niemiecka flaga
Podziel się

Jak poinformował portal Voice of Europe, dziewięciu imigrantów zgwałciło 18-letnią dziewczynę z Freiburga. Wcześniej została odurzona narkotykami i zabrana w odludne miejsce.

Niemieckie media powołujące się na zeznania ofiary podają, że napaści doszło, gdy 18-latka wracała w nocy z dyskoteki. Napastnik podał jej środki odurzające, a następnie zaciągnął do pobliskiego lasu i zgwałcił.

Później na to miejsce przyprowadził ośmiu innych mężczyzn, którzy podobnie jak on brutalnie skrzywdzili swoją ofiarę. 

Testy DNA, które przeprowadziły niemieckie służby pozwoliły na aresztowanie dziewięciu mężczyzn. Według dziennika „Bild” wśród zatrzymanych jest siedmiu Syryjczyków, Algierczyk oraz obywatel Niemiec. Mają oni od 18-29 lat. Co ciekawe, przynajmniej siedmiu z nich było znanych policji.

Koniecznie przeczytaj: Gwałt zbiorowy w obozie dla uchodźców. Sprawcy to nastoletni Pakistańczycy

Czytaj też: Wymowna scenka. Imigranci z Afryki podrywają zachwycone nimi Niemki. „Panujemy nad nimi. Jesteśmy królami!” [WIDEO]

Jak zauważają niemieckie media, główny zatrzymany 22-letni Majd H. powinien już znacznie wcześniej trafić do aresztu. Mężczyzna był bowiem oskarżony o udział w zbiorowym gwałcie na 20-letniej kobiecie. Co więcej, z ustaleń służb wynikało, że miał dopuszczać się również licznych przestępstw związanych z narkotykami.

Warto przeczytać: Imigranci, którzy zgwałcili w Szwecji niepełnosprawną kobietę, zostali wypuszczeni na wolność. Mieszkańcy nie wytrzymali

Podziel się