Szukaj

Niespodziewane oświadczyny w czasie audiencji u papieża Franciszka [WIDEO]

30-08-2017 14:30
Oświadczyny w czasie audiencji u papieża Fot. Doglas Vu / Facebook
Podziel się

Młody parlamentarzysta z Wenezueli wymyślił bardzo oryginalny sposób, jak oświadczyć się swojej ukochanej. Polityk zrobił to w czasie audiencji u papieża Franciszka w Watykanie.

W pewnym momencie zamkniętej audiencji, w której uczestniczyło 80 parlamentarzystów z całego świata, do papieża podszedł wraz wenezuelski polityk Dario Ramirez. Towarzyszyła mu jego wybranka.

Wtedy stało się coś zupełnie nieoczekiwanego. Parlamentarzysta nagle padł na kolana i w obecności głowy Kościoła katolickiego oświadczył się. Maryangel, narzeczona Ramireza, zgodziła się wyjść za niego. Papież Franciszek mimo początkowego zaskoczenia, ucieszył się i pobłogosławił parze zakochanych.

Koniecznie przeczytaj: Polski pilot Franciszek Kornicki prowadzi w głosowaniu brytyjskiego muzeum RAF. Przewaga jest ogromna

Czytaj też: Polski pilot zostanie uhonorowany przez brytyjskie muzeum RAF. Wygrał ogromną przewagą głosów [WIDEO]

Nagranie, które pojawiło się w mediach społecznościowych dwa dni po audiencji, cieszy się ogromnym zainteresowaniem internautów.

Warto przeczytać: Arab, który wychylił się z samochodu w czasie jazdy, aby pogrozić innemu kierowcy, szybko tego pożałował [WIDEO]

Podziel się