Szukaj

To nagranie mrozi krew w żyłach. Żarłacz biały niespodziewanie zaatakował badacza [wideo]

08-08-2018 22:14
Żarłacz biały zaatakował badacza Fot. Atlantic White Shark Conservancy / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Pracownicy Atlantic White Shark Conservancy (AWSC) opublikowali nagranie, na którym widać, jak podczas ich niedawnej akcji rekin zaatakował członka załogi stojącego na wybiegu na łodzi. Do tego incydentu doszło u wybrzeży półwyspu Cape Cod.

Działacze AWSC w komentarzu do nagrania napisali:

Podczas wyjazdów badawczych widzieliśmy i słyszeliśmy od rybaków i żeglarzy o atakach rekinów. Takie incydenty są rzadkie, ale to wideo jest dowodem, że z pewnością się zdarzają. Ten przykład jest przestrogą, że będąc na wodzie, nigdy nie należy tracić czujności.

Atlantic White Shark Conservancy to organizacja, która zajmuje się szeroko pojętą ochroną żarłaczy białych. Jej pracownicy prowadzą różnego rodzaju badania i organizują również akcje promocyjne, w trakcie których zwracają uwagę na problemy tych zwierząt.  

Koniecznie przeczytaj: Spot, który wywołał oburzenie całej europejskiej lewicy i oskarżenia o rasizm. „Bądź dumny z tego, że jesteś biały” [WIDEO]

Czytaj też: Przerażające nagranie. Muzułmanin chciał obciąć swojej żonie głowę w biały dzień w środku miasta [+18 WIDEO]

Żarłacz biały to jeden z największych rekinów drapieżnych, groźnych również dla człowieka. Największe osobniki ważą nawet 3 tony i mają 7 metrów długości.

Warto przeczytać: Nivea zmuszona do usunięcia „rasistowskiej” reklamy ze słowem „biały” [FOTO]

Podziel się