Szukaj

To trzeba zobaczyć. Zapytano Szwedów, czy przyjmą uchodźcę do swojego domu [wideo]

25-03-2019 13:26
Szwedzi o przyjmowaniu imigrantów Fot. Mag / Twitter / Twitter
Podziel się

W Szwecji przeprowadzono interesujący eksperyment społeczny dotyczący przyjmowania imigrantów. Kolejne osoby przekonywały, że są zwolennikami pomocy dla uchodźców. Sytuacja diametralnie zmieniała się, kiedy reporter przyprowadził czarnoskórego mężczyznę, który chciał z nimi zamieszkać.

Szwecja w ostatnich latach była krajem wyjątkowo przyjaznym dla imigrantów i przyjęła ich ogromną ilość. Niestety, państwo, które przez środowiska postępowe stawiane jest za zwór polityki multikulturowości, boryka się teraz z lawinowym wzrostem przestępczości. Mimo prób ukrywania prawdy przez media i władze, wiadomo, że za przytłaczającą większością gwałtów, rozbojów i morderstw stoją głównie przybysze z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Koniecznie przeczytaj: Szwedzi za zmuszaniem Polski do przyjmowania imigrantów [WIDEO]

Czytaj też: Ciekawa sonda na stronie policji. Zdecyduj, czy chcesz, aby policyjne interwencje były nagrywane [SONDA]

Mimo tego większość szwedzkiego społeczeństwa nadal stara przedstawiać się jako otwarte. Przy dokładniej weryfikacji okazuje się jednak, że są to jedynie słowa.

Żadna z osób zapytana o to, czy przyjmie pod swój dach ciemnoskórego mężczyznę, nie chciała się zgodzić. Tłumaczyła się brakiem czasu, brakiem miejsca w mieszkania, zobowiązaniami itd. Co ciekawe, chwile wcześniej wszyscy deklarowali, że byliby w stanie takiej pomocy udzielić.

Warto przypomnieć, że podobny eksperyment przeprowadzono we Francji. Reakcje Francuzów były bardzo zbliżone: Francuzi z entuzjazmem mówili o konieczności przyjmowania imigrantów. Wtedy zostali poproszenie o przenocowanie jednego z nich [wideo]

Warto przeczytać: Szwecja: Młoda dziewczyna nagrywała imigrantów w swojej okolicy. Bardzo szybko została przez nich zaatakowana [WIDEO]

Podziel się