Szukaj

Oburzające zachowanie Anglików. Zapłacili bezdomnemu Polakowi 100 euro za zrobienie tatuażu na czole [foto]

30-07-2018 22:23
Bezdomny Polak, który zgodził się na tatuaż Facebook
Podziel się

Grupa brytyjskich turystów bawiących się na wieczorze kawalerskim w Hiszpanii zaproponowała bezdomnemu Polakowi pieniądze za wytatuowanie sobie na twarzy wskazanego napisu. Mężczyzna, który zapewne znajdował się w ciężkiej sytuacji materialnej, zgodził się.

Cała sytuacja miała miejsce w hiszpańskiej miejscowości Benidorm, w kurorcie turystycznym na Costa Brava, pomiędzy Walencją a Alicante. Jak podaje brytyjski „Daily Mail” bezdomny Polak o imieniu Tomek przystał na propozycję grupy Anglików, którzy za 100 euro kazali mu wytatuować sobie na czole napis: „Jamie Blake, North Shields, NE 28”, czyli nazwisko oraz adres przyszłej żony jednego z nich.

Część tatuażu została zrobiona, ale po pewnym czasie musiano go przerwać. Polak ze względu na odczuwany ból nie był w stanie wytrzymać do końca zabiegu. Warto tutaj zaznaczyć, że twarz i głowa uznawane są za najbardziej bolesne części ciała na zrobienie tatuażu. Ostrzega się też, że taki zabieg może prowadzić do uszkodzenia kości czaszki.

Koniecznie przeczytaj: Zrobił sobie tatuaż z Pawłowicz. Posłanka opublikowała odpowiedź

Czytaj też: Bezdomny podpalony przez imigrantów w Berlinie jest Polakiem. Tylko jedna osoba została aresztowana, resztę podejrzanych policja już zwolniła!

Zdjęcia mężczyzny, które opublikował lokalny salon tatuażu, szybko obiegły media. Zachowanie Anglików wywołało oburzenie zarówno w Hiszpanii, jak i Wielkiej Brytanii.

Szkocki milioner Duncan Bannatyne obiecał nawet, że pomoże w znalezieniu osób, które zapłaciły bezdomnemu za wykonanie tatuażu.

Karek Cowles, przewodnicząca Stowarzyszenia Brytyjskich Przedsiębiorców w Benidorm, zaoferowała z kolei sfinansowanie zabiegu usunięciu już wykonanego na czole mężczyzny tatuażu.

To co zrobili ci mężczyźni było całkowicie nieludzkie i zakrawa o znieważanie. Jestem zbulwersowana faktem, że dorośli mężczyźni byli w stanie wykorzystać kogoś w takiej sytuacji. Sprawili, że ten człowiek oszpecił się na całe życie

- powiedziała Cowles, która osobiście zna Tomka.

Warto przeczytać: Malaga: Pasażerowie dostali zakaz opuszczana samolotu. Polak otworzył drzwi awaryjne i wyskoczył na skrzydło maszyny. Miał atak astmy [WIDEO]

Podziel się