Szukaj

Zamieszki we Francji. Dziki atak imigrantów na policyjny radiowóz [WIDEO]

19-02-2017 18:53
Imigranci niszczą radiozów we Francji Fot. Viva Europa / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Nadal trwają zamieszki na przedmieściach Paryża i w innych częściach Francji, gdzie większość stanowią imigranci. Powszechne jest niszczenie przystanków, lokali usługowych i podpalania aut. Brutalne ataki na policję również są na porządku dziennym.

Oficjalnie powodem zamieszek jest rzekomy gwałt i pobicie 22-letniego imigranta przez francuską policję. Funkcjonariusze z kolei przedstawiają inną wersję zdarzeń, tłumacząc, że obrażenia mężczyzny wynikają z tego, że był wyjątkowo agresywny i stawiał się w czasie próby zatrzymania.

Niezależnie od tego, jak rzeczywiście było, faktem jest, że „protestujący” imigranci, pod hasłem „sprzeciwu wobec brutalności policji”, demolują przedmieścia Paryża i innych miast już od dwóch tygodni. Policja nie radzi sobie z utrzymywaniem porządku, zwłaszcza, że sama staje się głównym celem ataków.

Koniecznie przeczytaj: Zamieszki we Francji. Radiowóz na sygnale ucieka na wstecznym przed… goniącymi go imigrantami [WIDEO]

Czytaj też: Francji już nie ma! Wystarczyło jedno pytanie, aby to udowodnić [WIDEO]

Na poniższym nagraniu możemy zobaczyć dziki atak przypuszczony na radiowóz i siedzącego w nim policjanta. Funkcjonariusz musiał się ewakuować, po tym jak imigranci kompletnie zdewastowali i podpalili pojazd.

Warto przeczytać: Marine Le Pen o Polakach mieszkających we Francji: „Często zachowują się jak prawdziwi patrioci”

Podziel się