Szukaj

W Birmingham padł kolejny rekord. 140 tysięcy muzułmanów świętowało zakończenie ramadanu [wideo]

21-06-2018 15:43
Birmingham, koniec ramadanu Fot. SWNS TV / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Wielka Brytania to jedno z państw Zachodu, w którym coraz bardziej widać postępującą islamizację. W ubiegły piątek w Birmingham tysiące muzułmanów uczciło zakończenie ramadanu - „świętego” miesiąca islamu.

Id al-Fitr to święto dziękczynienia obchodzone na zakończenie trwającego przez miesiąc muzułmańskiego postu. W tym roku największa tego typu impreza odbyła się w Birmingham i zgromadziła aż 140 tys. wyznawców Allaha.

Nagranie jak to poniżej pokazuje, że przejmowanie Zachodu Europy przez muzułmanów staje się faktem. Co warto podkreślić, w ubiegłym roku informowaliśmy o „zaledwie” 100 tys. muzułmanów świętujących zakończenie ramadanu w Birmingham. Wtedy media mówiły o europejskim rekordzie (100 tys. muzułmanów świętowało zakończenie ramadanu w Birmingham [WIDEO]). Jak widać, rekord bez problemu udało się pobić i to ze znaczną nawiązką.

Koniecznie przeczytaj: 100 tys. muzułmanów świętowało zakończenie ramadanu w Birmingham [WIDEO]

Czytaj też: Tak muzułmanie przejmują angielskie miasta. Wymowny napis w Birmingham to tylko jeden z wielu przykładów [FOTO]

Warto przeczytać: Atak na Syrię przeprowadzony – USA, Wielka Brytania i Francja dokonały ataku rakietowego. Niepokojące oświadczenie Donalda Tuska [wideo+foto]

Podziel się