Szukaj

Zachowanie mężczyzny postrzelonego w Las Vegas wzbudziło podziw. Tak zareagował na wizytę prezydenta [WIDEO]

06-10-2017 19:33
Melania i Donalda Trump odwiedzają mężczyznę postrzelonego w Las Vegas Fot. Thomas Gunderson / Facebook
Podziel się

Thomas Gunderson został ranny w nogę w czasie ataku w Las Vegas, do którego doszło kilka dni temu na festiwalu muzyki country. Mężczyznę w szpitalu odwiedziła para prezydencka. Amerykanin na widok Melanii i Donalda Trump zareagował w taki sposób, że z miejsca podbił serca milionów internautów.

Kiedy do pokoju weszła Melania Trump, a następnie jej mąż Donald, Gunderson mimo rany w nodze wstał z łóżka, aby z należnymi honorami powitać parę prezydencką. Nie pomogły nawet zapewnienia Pierwszej Damy, że nie jest to konieczne.

Nasz kraj może mieć wiele problemów, ale zawsze będę szanował ojczyznę, prezydenta i flagę. Postrzelony w nogę, czy nie, chcę głowie państwa okazać należyty szacunek – tłumaczył Gunderson w poście na Facebooku. Mężczyzna umieścił również krótkie nagranie ze spotkania z parą prezydencką. Swoim zachowaniem Amerykanin zachwycił internautów. Do tego stopnia, że opublikowane przez niego nagranie ma już ponad 22 mln wyświetleń.

Koniecznie przeczytaj: Napastnik zastrzelił 50 i ranił 400 osób w Las Vegas. Przerażające nagrania z miejsca zdarzenia [WIDEO]

Czytaj też: ISIS przyznało się do ataku w Las Vegas

Stany Zjednoczone nadal żyją atakiem w Las Vegas, który został określony przez media jako „najbardziej krwawa strzelanina w najnowszej historii USA”. 64-letni Stephen Paddock, który strzelał do uczestników festiwalu z okna hotelowego pokoju, zabił ok. 60 osób, a ponad 500 ranił.

Warto przeczytać: Szokujące zeznania i bezczelna prośba zamachowca z Manhattanu. Donald Trump chce dla islamisty kary śmierci

Podziel się