Szukaj

To nagranie zbulwersowało Szwedów. Imigranci nie odpowiadają za swoje zachowanie [wideo]

09-05-2019 17:08
Nagranie z Szwecji Fot. maskenmakkan / YouTube.com / YouTube
Podziel się

W sieci pojawiło się nagranie ukazujące agresywne zachowanie imigrantów wobec rodowitego Szweda. Pomimo tego, iż napaść została uwieczniona na materiale filmowym, wciąż pozostają oni bezkarni.

Jak relacjonuje portal „Expressen”, imigranci zaatakowali Szweda w biały dzień, tuż przy przystanku autobosowym. Na nagraniu widać, jak agresorzy kopią, podduszają i upokarzają swoją ofiarę.

Z ustaleń szwedzkich mediów wynika, że sprawa dotychczas nie została wyjaśniona. Imigranci tłumaczyli, że zaregowali w taki spsósb na rasistowskie hasłe kierowane w ich stronę. Natomiast poszkodowany mężczyzna w rozmowie z „Expressen” całkowicie zaprzeczył, by kogokolwiek prowokował i obrażał: 

Koniecznie przeczytaj: Znany włoski dziennikarz opowiedział o ukrywanych faktach związanych z masową migracją. „Unia Europejska ściągnęła do siebie terrorystów”

Czytaj też: Szwecja: imigranci wrzucili petardę do wózka z niemowlęciem

Najpierw siedziałem tam z moimi przyjaciółmi, a potem przyszedł pierwszy napastnik i zapytał: Na co patrzysz? Powiedział, że jeśli znowu mnie zobaczy, to zniszczy moją twarz. Potem poszliśmy do innego miejsca, ale jego przyjaciel dowiedział się, gdzie jesteśmy. Przyszli oboje, a wraz z nimi dziewczyna. To wszystko filmowała dziewczyna. (...) uderzył mnie prostym ruchem, potem kopnął mnie w głowę dwanaście razy. 

Po kilku minutach od odjechania z miejsca zdarzenia pobity mężczna zaczął się trząść i przestał widzieć na jedno oko. Wówczas wezwano do niego karetkę pogotowia. Na krótko przed służbami w jego pobliżu pojawił się ojciec. Później w rozmowie z mediami przyznał, iż imigranci nie stronią od agresywnych zachowań:  

Przyjechałem tam na krótko przed przybyciem karetki. Imigrancka młodzież stała się groźna, zdjęli skórzane pasy i zaczęli nimi machać. Było kilku rodziców, którzy to widzieli. 

Warto przeczytać: Przerażające nagranie ze Szwecji. Imigranci wpadli w furię i zaczęli okładać przypadkowych ludzi krzesłami [WIDEO]

Podziel się