Szukaj

Zabawny incydent podczas spotkania Donalda Trumpa z królową Elżbietą II. Wszystko zarejestrowały kamery [wideo]

13-07-2018 22:31
Zabawny incydent podczas spotkania Trumpa z królową Elżbietą Fot. EL4C / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

W piątek prezydent Donald Trump zgodnie z planem spotkał się z królową Elżbietą II. Co ciekawe, to uroczyste wydarzenie nie zostanie zapamiętane jedynie ze względu na jego wagę polityczną, ale z także z powodu do zabawnej sytuacji, do której doszło podczas wspólnego przemarszu przed zamkiem Windsor.

Spotkanie rozpoczęło się około godziny 17:00 czasu lokalnego. Jak informują media, nie wiadomo, jakie tematy poruszano podczas rozmowy. Natomiast już wcześniej prezydent Donald Trump przyznał, że jest bardzo zadowolony, iż będzie miał możliwość, by osobiście porozmawiać z brytyjską królową.

Media informujące o tym wydarzeniu nie tylko podkreśliły jego wagę polityczną, ale również zwróciły uwagę na zabawny incydent, do którego doszło podczas wspólnego przemarszu Donalda Trumpa i królowej Elżbieta II przed zamkiem Windsor.

Koniecznie przeczytaj: Donald Trump skomentował problem masowej migracji. Jego słowa nie spodobają się niektórym europejskim przywódcom

Czytaj też: Donald Trump zapewniał, że ma zaufanie do amerykańskiego wywiadu. W tym momencie… zgasło światło [wideo]

Jak widzimy na nagraniu, w pewnym momencie królowa zamierza skręcić, jednak idący obok niej prezydent USA konsekwetnie zmierza do przodu. To sprawia, że całkowicie zasłania on monarchinię i następnie zaczyna szukać jej wzrokiem. Na szczęście królowa w porę opanowała sytuację i stanęła z powrotem u jego boku. Cała ta sytuacja rozbawiła internautów na całym świecie, którzy zgodnie stwierdzili, że amerykański prezydent „zgubił” królową.

Warto przeczytać: Donald Trump zareagował na obraźliwe słowa Roberta de Niro. Prezydent USA nie szczędził mocnych słów [foto]

Podziel się