Szukaj

Krótki, niezwykle wymowny wywiad z somalijskimi imigrantami udającymi się do Niemiec [WIDEO]

01-05-2017 12:33
Somalijski imigrant na lotnisku na Malcie Fot. Onlinemagazine / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Lewicowe media i rządy próbują wmówić, że z Afryki i Bilskiego Wchodu do Europy uciekają uchodźcy, którzy szukają schronienia przed wojną i prześladowaniami. Krótka rozmowa z takimi imigrantami potrafi wykazać, że zazwyczaj prawda wygląda zupełnie inaczej.

Niemiecki dziennikarz próbował przeprowadzić wywiad z grupą somalijskich imigrantów na lotnisku na Malcie. Celem podróży Afrykańczyków były Niemcy. Na początku reporter miał ogromne problemy, żeby porozmawiać z kimkolwiek, gdyż większość Somalijczyków nie znała francuskiego, niemieckiego czy angielskiego. Wreszcie udało mu się znaleźć osoby, z którymi można było się porozumieć łamaną angielszczyzną.

Koniecznie przeczytaj: Imigranci z ośrodka dla uchodźców skarżą się na brak… seksu [WIDEO PL]

Czytaj też: Włoska prokuratura: nielegalni imigranci przerzucani są na Sycylię luksusowymi jachtami

Dziennikarz dowiedział się wtedy, że imigranci są muzułmanami „szukającymi ochrony”. Zapytał więc, dlaczego chcą dotrzeć do chrześcijańskiego kraju zamiast udać się np. do Egiptu – typowo muzułmańskiego państwa, w którym powinni czuć się bezpiecznie. I w tym momencie imigranci oczywiście nie potrafili udzielić jasnej odpowiedzi.

Kolejny raz potwierdza się, że wśród przybywających lawinowo do Europy imigrantów prawdziwi uchodźcy stanowią marginalną mniejszość, a większość przybyszów liczy głównie na wygodne życie z socjalu. Niektórzy z muzułmanów mogą mieć także inny cel.

Oni nie jadą do Arabii Saudyjskiej, Kataru, Bahrajnu, ZEA czy Kuwejtu. Chcą dotrzeć do krajów chrześcijańskich, ponieważ są najeźdźcami. To nie są uchodźcy – skomentowała pod umieszczonym na Twitterze filmem jedna z internautek.

W obliczu kolejnych zamachów, szokującej ilości przestępstw popełnianych przez muzułmańskich imigrantów w krajach takich jak Niemcy, Szwecja czy Francja, przy kompletnym braku chęci do asymilacji, nie ma co się dziwić takim opiniom.

Warto przeczytać: Łódź z uchodźcami nagle się… zapaliła. Imigranci musieli skakać do wody [WIDEO]

Podziel się