Szukaj

Wypowiedź szwedzkiej minister pokazuje, dlaczego atak terrorystyczny był tylko kwestią czasu [WIDEO]

08-04-2017 19:50
Alice Bah Kuhnke - szwedzka minister kultury Fot. PikuśPOL / Twitter / screen
Podziel się

Zamach w Sztokholmie, choć tragiczny, niestety nie dziwi. Lewicowy rząd Szwecji robił wręcz wszystko, co można, aby jak najbardziej ułatwić zadanie islamistom. Dowodem na to jest m.in. niedawna wypowiedź minister kultury Alice Bah Kuhnke.

W czasie wczorajszego zamachu w Sztokholmie 4 osoby poniosły śmierć, 15 zostało rannych. Atak terrorystyczny, wobec podobnych zdarzeń w Berlinie, Nicei czy Londynie, w Szwecji, która prowadzi podobną politykę wobec tzw. uchodźców co państwa Europy Zachodniej, wydawał się tylko kwestią czasu.

We wczorajszym programie „W tyle wizji” na antenie TVP Info prowadzący przypomnieli niedawne słowa szwedzkiej minister kultury i demokracji Alice Bah Kuhnke, która jest członkiem skrajnie lewicowej partii Zielonych. Jej krótka wypowiedź dobitnie podsumowuje absurdalną postawę rządu Szwecji i pokazuje, że w największym stopniu islamskim terrorystom pomagają właśnie politycy.

Koniecznie przeczytaj: Imigrant z Iraku świętował zamach w Sztokholmie. Umieścił na Facebooku flagę ISIS i… pedofilskie zdjęcia [FOTO]

Czytaj też: Premier Szwecji po zamachu w Sztokholmie... popłakał się

Przede wszystkim jeżeli zachodzi podejrzenie, że dokonali oni czynu niezgodne z prawem, musi to być zbadane. Wszelkie takie przypadki powinny być oczywiście odpowiednio karane. Później jednak musimy uruchomić lokalne struktury, takie jak usługi socjalne w naszym kraju, aby móc tych ludzi integrować z naszym demokratycznym społeczeństwem – powiedziała w telewizji Kuhnke.

Warto przeczytać: Zamach na piłkarzy BVB to dopiero początek ataków. Wiadomo, kto będzie kolejnym celem islamistów

Podziel się