Szukaj

Przerażający wypadek w „Mam talent”. Akrobatka spadła z dużej wysokości na ziemię [wideo]

19-07-2018 18:52
Wypadek w Mam talent Fot. Americas Got Talent / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Jak poinformował portal se.pl, do dramatycznego wydarzenia doszło podczas niedawnego występu pary akrobatów w amerykańskiej edycji „Mam talent”. W trakcie prezentacji, która od początku zachwycali się jurorzy i publiczność, kobieta niespodziewanie nie została złapana przez swojego partnera (prywatnie męża), wskutek czego spadła z kilkumetrowej wysokości na podłogę.

Jak widzimy na nagraniu, w pewnym momencie Tyce, który miał zasłonięte oczy, nie zdołał chwycić swojej partnerki za stopę, wskutek czego kobieta spadła na podłogę. Śledzący ten występ publiczność oraz jurorzy na moment zamarli. Na szczęście, po chwili akrobatka zdołała wstać o własnych siłach. Następnie pozdrowiła publiczność, a ta nagrodziła ją  owacjami na stojąco. Okazało się, że wyglądający groźnie wypadek nie spowodował u niej żadnych poważnych obrażeń. 

Koniecznie przeczytaj: To nagranie mrozi krew w żyłach. Koszmarnie wyglądający wypadek na Zakopiance [wideo]

Czytaj też: Makabryczny wypadek koło Warszawy. Kobieta zginęła zmiażdżona przez przewróconą betoniarkę [wideo]

Podczas rozmowy z jurorami, akrobaci wyznali, że chcieli nadać występowi więcej pikanterii, w związku z czym mężczyzna miał zawiązane oczy. Co ciekawe, kobieta zaproponowała również, że powtórzą nieudaną ewolucję, jednak jurorzy nie wyrazili na zgody. Docenili natomiast ich występ i pozwoli im przejść do kolejnego etapu.

Warto przeczytać: Poważny kryzys w negocjacjach USA i Korei Północnej. Kim Dzong nie znalazł czasu dla amerykańskiego dyplomaty

Podziel się