Szukaj

Przerażający wypadek w „Mam talent”. Akrobatka spadła z dużej wysokości na ziemię [wideo]

19-07-2018 18:52
Wypadek w Mam talent Fot. Americas Got Talent / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Jak poinformował portal se.pl, do dramatycznego wydarzenia doszło podczas niedawnego występu pary akrobatów w amerykańskiej edycji „Mam talent”. W trakcie prezentacji, która od początku zachwycali się jurorzy i publiczność, kobieta niespodziewanie nie została złapana przez swojego partnera (prywatnie męża), wskutek czego spadła z kilkumetrowej wysokości na podłogę.

Jak widzimy na nagraniu, w pewnym momencie Tyce, który miał zasłonięte oczy, nie zdołał chwycić swojej partnerki za stopę, wskutek czego kobieta spadła na podłogę. Śledzący ten występ publiczność oraz jurorzy na moment zamarli. Na szczęście, po chwili akrobatka zdołała wstać o własnych siłach. Następnie pozdrowiła publiczność, a ta nagrodziła ją  owacjami na stojąco. Okazało się, że wyglądający groźnie wypadek nie spowodował u niej żadnych poważnych obrażeń. 

Koniecznie przeczytaj: Makabryczny wypadek zarejestrowany przez kamerę. Dwaj motocykliści giną jeden po drugim [WIDEO]

Czytaj też: Gigantyczny pożar w Liverpoolu. Podczas sylwestrowej nocy spłonęło nawet 2000 samochodów! Służby uznały, że był to... wypadek [WIDEO + FOTO]

Podczas rozmowy z jurorami, akrobaci wyznali, że chcieli nadać występowi więcej pikanterii, w związku z czym mężczyzna miał zawiązane oczy. Co ciekawe, kobieta zaproponowała również, że powtórzą nieudaną ewolucję, jednak jurorzy nie wyrazili na zgody. Docenili natomiast ich występ i pozwoli im przejść do kolejnego etapu.

Warto przeczytać: Prezydent Donald Trump mianował nowego ambasadora USA w Polsce. Internauci bardzo szybko znaleźli osobę odpowiedzialną za tą decyzję [FOTO]

Podziel się