Szukaj

Niecodzienny wypadek na arabskim weselu w Egipcie. Podczas tradycyjnego wiwatu postrzelono pana młodego w… genitalia

11-11-2017 22:48
Salwa na arabskim weselu Fot. TomoNews US / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Podczas jednego z arabskich wesel, odbywającego się w Egipcie doszło do niezwykłego, a zarazem groźnego wypadku. Otóż podczas tradycyjnego wiwatu poważnie zraniono pana młodego.

Poszkodowany 28-letni Osman al-Alsaied został postrzelony w jądra, udo i rękę. Mężczyznę przewieziono do szpitala. Nie wiadomo, czy lekarze będą w stanie uratować jego genitalia.

Mężczyzna odpowiedzialny za postrzał, 26-letni kolega pana młodego, został już zatrzymany przez policję. Według świadków zdarzenia jego broń wystrzeliła przypadkowo, akurat w momencie, gdy była skierowana w kierunku al-Alsaieda.

Koniecznie przeczytaj: Szokujący apel naukowca: Stwórzmy na terenie Francji muzułmańskie państwo z prawem szariatu

Czytaj też: Niemcy: Turek w biały dzień, w środku miasta wyciąga broń i zaczyna strzelać [WIDEO]

Wypadek spotkał się z gniewną reakcją egipskich internautów. Zwracają oni uwagę na to, że w czasie tradycyjnych salw na weselach dochodzi do wielu groźnych postrzałów, niekiedy również śmiertelnych, tak jak w przypadku innego pana młodego i 8-letniego chłopca, których trafiono w głowy. W związku z tym wielu Egipcjan żąda, aby zakazać używania broni na weselach. 

Warto przeczytać: O tym w Polsce się nie mówi. Muzułmanie aktywnie wspierają walkę o niepodległość Katalonii. Powód jest jeden

Podziel się