Szukaj

Wstrząsające nagranie ze stacji benzynowej w USA. Porwana kobieta ucieka z bagażnika samochodu [WIDEO]

03-11-2017 13:08
Ofiara porwania ucieka na stacji benzynowej Fot. NEWS LIVE / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Nagranie z monitoringu na stacji benzynowej w Clanton obiegło świat. Kamera zarejestrowała, jak ofiara porwania ratuje się z opresji podczas postoju. Uprowadzona kobieta uciekła do sklepu na stacji benzynowej, w którym przebywał także porywacz.

Według doniesień „Daily Mail” czarnoskóry mężczyzna włamał się do mieszkania młodej kobiety i zażądał pieniędzy. Później związał jej ręce i zmusił do wejścia do bagażnika. Kobieta tak podróżowała aż do postoju na stacji benzynowej.

Przerażona kobieta spodziewała się, że napastnik wywiezie ją w odludne miejsce i zamorduje. Gdy samochód zatrzymał się na stacji, nie wahała się ani chwili. Na nagraniu można zobaczyć, jak kobieta wydostaje się z bagażnika już w chwilę po tym, jak napastnik odchodzi od auta.

Koniecznie przeczytaj: Rosyjskie MON przedstawiło screen z gry komputerowej jako dowód na rzekomą współpracę USA z ISIS [WIDEO]

Czytaj też: USA: awanturująca się kobieta spoliczkowała czarnoskórego policjanta. Jego reakcja była natychmiastowa… [WIDEO]

Ofiara porwania uciekła do sklepu na stacji benzynowej. Znajdował się tam również jej porywacz, który przechadzał się między sklepowymi alejkami. Napastnik zorientował się, że porwana przez niego kobieta jest wewnątrz. Szybko wsiadł do samochodu i odjechał.

To wstrząsające nagranie z monitoringu pozwoliło na zidentyfikowanie mężczyzny i jego szybkie aresztowanie. Nie wiadomo, jak dla poszkodowanej zakończyłaby się ta historia, gdyby nie krótki postój na stacji benzynowej.

Warto przeczytać: USA: Muzułmański koszykarz zignorował odgrywany hymn kraju i postanowił kontynuować rozgrzewkę. Zdecydowana reakcja jednego z kibiców

Podziel się