Szukaj

Wpadka prezenterki BBC w czasie relacji na żywo z zamachu w Londynie. Wykonała niezwykle niefortunny gest [WIDEO]

23-03-2017 14:09
Wpadka prezenterki BBC w czasie relacji na żywo z zamachu w Londynie Fot. BUZZ TV / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Wczorajszy zamach w Londynie dla wszystkich był szokiem. Nie dziwi więc zamieszanie w mediach, relacjonujących na żywo tragiczne wydarzenia. Wpadka prezenterki BBC stała się jednak szeroko komentowana, ze względu na niezwykle niefortunny gest, jaki wykonała dziennikarka.

W czasie wczorajszej relacji na żywo w BBC News dziennikarze prowadzący program zapowiedzieli, że za chwilę widzowie zobaczą nagranie wideo z miejsca zamachu, które przekazał świadek zdarzenia.

Zamiast jednak zapowiadanego filmu wyemitowano kompletnie nie związany z tematem materiał. Kiedy produkcja zdała sobie z tego sprawę, na wizji ponownie pokazano studio z dziennikarzami prowadzącymi program. W tym momencie widzowie mogli zobaczyć prezenterkę, która wykonuje gest podcinania gardła. Dziennikarka zapewne chciała pokazać operatorom znane z kręcenia filmów „cięcie”. Jednak w konsekwencji widzowie zobaczyli gest, który w kontekście zamachu terrorystycznego dokonanego najprawdopodobniej przez islamskiego radykała, który posłużył się nożem, nasuwa nie najlepsze skojarzenia.

Koniecznie przeczytaj: Przezabawna wpadka komentatora BBC. Program na żywo, a on zapomniał zamknąć drzwi… [WIDEO]

Czytaj też: Jak muzułmanie reagują na zamach w Londynie? Widzowie arabskiej telewizji są... zachwyceni! [FOTO]

Warto przeczytać: Bardzo mocny i wyjątkowo celny komentarz Mariusza Max Kolonko o zamachu w Londynie [WIDEO]

Podziel się