Szukaj

Niemcy: Grupa młodych agresywnych Arabów zaatakowała żydowskich nastolatków. „Berlin to nasze miasto”

05-06-2018 15:31
Niemiecka flaga
Podziel się

Jak poinformował „Bild”, grupa agresywnych, młodych mężczyzn pochodzenia arabskiego zaatakowała żydowskich nastolatków słuchających muzyki w języku hebrajskim. Podczas ataku napastnicy nie tylko grozili śmiercią swoim ofiarom, ale również krzyczeli, że teraz Berlin jest ich miastem.

Napaść, do której doszło na stacji Zoo w Berlinie została opisana przez niemieckie media jak obrzydliwy, brutalny i antysemicki incydent.

Z ich relacji wynika, że gdy grupa żydowskich nastolatków wracała ze stacji do domu, to wówczas jednemu z nich włączyła się piosenka śpiewana w języku hebrajskim. Wtedy zainteresowali się nimi arabscy nastolatkowie, którzy niemal od razu zapytali ich, czy są Żydami. Gdy tylko usłyszeli potwierdzającą odpowiedź, jeden z napastników zaczął grozić im śmiercią i krzyczeć, żeby wyłączył tą muzykę, ponieważ Berlin jest teraz muzułmańskim miastem:  

Koniecznie przeczytaj: Turcja: Nielegalni imigranci jadący w ciężarówce do Włoch owinęli się folią aluminiową. Chcieli oszukać aparat rentgenowski [wideo]

Czytaj też: Imigranci z Afryki odkryli nowy sposób na dostanie się do europejskich krajów. Stosują metodę na „kibica” piłkarskiego

Od 70 lat zabijacie dzieci. Berlin to teraz nasze miasto i nie wolno tu słuchać brudnej żydowskiej muzyki. Gdybym miał nóż, to bym cię zabił.

Zaatakowany nastolatek odpowiedział agresorowi, że muzyka jest częścią jego żydowskiej kultury. Jak się okazało, te słowa wywołały prawdziwą furię wśród Arabów. Najpierw rzucili się na niego, pobili go, a później próbowali zepchnąć na tory.

W obronie zaatakowanego nastolatka stanął jego kolega, jednak i on usłyszał obelgi pod swoim adresem i podobnie jak jego rodak został dość mocno pobity.

Dopiero, gdy na miejsce zdarzenia przybyli funkcjonariusze policji, agresywni nastolatkowie rzucili się do ucieczki. Co warto podkreślić, do tej pory wciąż przebywają na wolności. 

Warto przeczytać: Syn byłego premiera Izraela oczernia Polaków: „Wolę Niemców od Polaków. Polacy są chorzy na antysemityzm. Zamordowali setki tysięcy Żydów”

Podziel się