Szukaj

Martyna Wojciechowska została zatrzymana przez wywiad wojskowy w Pakistanie!

04-05-2017 14:36
Martyna Wojciechowska Fot. Facebook / Martyna Wojciechowska
Podziel się

Jak poinformowała znana dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska ona i jej ekipa zostali zatrzymani przez pakistański wywiad wojskowy podczas realizacji programu „ Kobieta na krańcu świata”.

Wojciechowska napisała na Facebooku, że zabrano im sprzęt i zamknięto ich w areszcie domowym pod stałą kontrolą policji i wojska:

Początek był rewelacyjny. Spotkałam tu wspaniałych, serdecznych i gościnnych Ludzi. Potem zaczęły się problemy…

W północno-zachodniej części Pakistanu, niedaleko granicy z Afganistanem, gdzie realizowaliśmy kolejny odcinek programu Kobieta na krańcu świata zostaliśmy zatrzymani przez wywiad wojskowy (Inter-Services Intelligence). Siłą skonfiskowano nam sprzęt i uniemożliwiono pracę. Kolejne dni spędziliśmy w areszcie domowym pod stałą kontrolą policji i wojska. W końcu, po niemal dobie podróży przez góry pod eskortą dotarliśmy do Islamabadu. Kamer nadal nie odzyskaliśmy, ale trzymajcie proszę kciuki za szczęśliwy powrót do domu całej naszej ekipy. M – czytamy na oficjalnym koncie Wojciechowskiej.

Koniecznie przeczytaj: Wojciechowska przyznaje, że była wielokrotnie molestowana przez obcokrajowców [WIDEO]

Czytaj też: Totalna kompromitacja. Mistrzynie świata jednym meczem obaliły feministyczne bzdury

Warto przeczytać: Polski nurek pracujący w Egipcie o sprawie Magdaleny Żuk: „Przyjeżdża szejk i robi, co chce z kobietą”

Podziel się