Szukaj

Po gwałcie Polki w Rimini włoska polityk nie wytrzymała. Swoją wypowiedzią wywołała prawdziwą burzę

30-08-2017 00:52
Giorgia Meloni Fot. Giorgia Meloni / Facebook
Podziel się

Także we Włoszech nie cichną komentarze po brutalnym gwałcie na Polce, jaki miał miejsce parę dni temu na plaży w Rimini. Swoje oburzenie postawą niektórych lewicowych polityków, którzy usiłują przemilczeć bestialski atak jakiego dopuścili się afrykańscy imigranci, wyraziła Giorgia Meloni, przewodnicząca narodowo-konserwatywnej partii Bracia Włosi.

Dziennikarka i polityk ostrym wpisem w mediach społecznościowych skrytykowała zachowanie przewodniczącej włoskiego parlamentu, Laury Boldrini, która nie wydała oficjalnego oświadczenia ws. ataku w Rimini.

Pytam jako kobieta, matka i obywatelka: naprawdę Laura Boldrini, kobieta, która pełni najwyższy urząd Republiki Włoskiej, nie ma nic do powiedzenia na temat Rimini i poważnych gwałtów popełnianych tam przez stado robaków z Maghrebu? Czy gwałty to zło konieczne multikulturalizmu? - napisała Giorgia Meloni.

Koniecznie przeczytaj: Wstrząsające ustalenia dotyczące horroru w Rimini. Imigranci z Afryki próbowali utopić zgwałconą Polkę [WIDEO]

Czytaj też: Zwyrodnialcom z Rimini postawiono zarzuty. Grozi im do 20 lat więzienia

Zaprawdę w imię ideologicznej obrony masowej imigracji jesteś skłonna zaakceptować przemoc seksualną? - dopytywała prawicowa polityk.

Wpis spotkał się z krytyką członków włoskiego rządu.

Robaki z Maghrebu? Czy Meloni uświadamia sobie, co mówi? Gwałt jest taki sam niezależnie od narodowości, czy naprawdę chcemy wierzyć w równanie imigranci = gwałciciele? - skomentował minister infrastruktury Maurizio Lupi.

Włoscy internauci mają jednak chyba odmienne zdanie. Wpis Meloni zamieszczony na FB polubiło już ponad 14 tys. osób.

Warto przeczytać: Polka zgwałcona w Rimini pomaga włoskiej policji: „Wiem, kto to zrobił”. Śledczy zawęzili krąg podejrzanych

Podziel się