Szukaj

Włoska policja opublikowała nagrania z gwałcicielami z Rimini [WIDEO]

04-09-2017 14:31
Nagranie z Rimini Fot. Redazione Corriere del Giorno / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Nagrania z monitoringu były kluczowymi dowodami, które pomogły zidentyfikować i zatrzymać sprawców napadu w Rimini. Czterech afrykańskich imigrantów, którzy napadli na polską parę turystów jest już w rękach policji.

Kamery przemysłowe, umieszczone na budynkach banków i lokali usługowych w Rimini uchwyciły Afrykańczyków, którzy w nocy z 25 na 26 sierpnia dokonali brutalnego napadu na plaży w Rimini.

Na poniższym filmie widać, jak sprawcy spokojnie spacerują ulicami włoskiego kurortu - niedługo po tym jak brutalnie zgwałcili Polkę, a towarzyszącego jej mężczyznę skatowali do nieprzytomności.

Włoska policja poza nagraniami dysponowała również innymi dowodami, m.in. odciskami palców zostawionymi na butelce, którą sprawcy zaatakowali Polaka. W zidentyfikowaniu napastników pomogły także zeznania zgwałconego transseksualisty z Peru (został napadnięty tej samej nocy co polska para) oraz odczyty logowania się telefonów.

Koniecznie przeczytaj: Po gwałcie Polki w Rimini włoska polityk nie wytrzymała. Swoją wypowiedzią wywołała prawdziwą burzę

Czytaj też: Zwyrodnialcom z Rimini postawiono zarzuty. Grozi im do 20 lat więzienia

W sobotę na policję dobrowolnie zgłosili się dwaj Marokańczycy, bracia, w wieku 15 i 16 lat. Kilka godzin później aresztowano 17-letniego Nigeryjczyka.

W nocy z soboty na niedzielę udało się zatrzymać czwartego, ostatniego poszukiwanego sprawcę. Pochodzący z Konga 20-letni imigrant ukrywał się na stacji kolejowej w Rimini.

Warto przeczytać: Polka zgwałcona w Rimini pomaga włoskiej policji: „Wiem, kto to zrobił”. Śledczy zawęzili krąg podejrzanych

Podziel się