Szukaj

Finalistka Miss Włoch oblana kwasem przez imigranta. Może stracić wzrok

16-01-2017 23:27
Gessica Notaro
Podziel się

Włoska supermodelka i finalistka Miss Włoch 2007 Gessica Notaro została oblana kwasem przez pochodzącego z Republiki Zielonego Przylądka byłego partnera. Miała to być zemsta za zakończenie związku przez Włoszkę.

29-letni Edson Tavares oblał 28-latkę kwasem kilka miesięcy po tym jak Notaro postanowiła zakończyć ich związek. Porzucony mężczyzna nie mógł się z tym pogodzić. Przed atakiem nachodził Włoszkę, nękał ją telefonami i wysyłanymi wiadomościami. Mężczyzna w końcu dostał sądowy zakaz zbliżania się do kobiety. To jednak jeszcze bardziej rozwścieczyło imigranta.

10 stycznia Tavares czekał na Notaro przed jej domem. Kiedy kobieta wracała wieczorem ze spotkania wylał na nią kwas. Włoszka miała poparzoną twarz, klatkę piersiową i nogi. Lekarze walczą o uratowanie jej wzroku. Kobieta musi przejść skomplikowane operacje plastyczne, a blizny po oparzeniach zostaną jej na całe życie.

Koniecznie przeczytaj: Skandaliczna publikacja BBC w 72. rocznicę wyzwolenia Auschwitz: „Bez Polaków Holocaust nie byłby możliwy”

Czytaj też: Naziści, nie Niemcy? Te słowa Hitlera zdecydowanie temu zaprzeczają… [WIDEO]

Tavares przebywa obecnie w areszcie. Mężczyzna nie przyznaje się do ataku i twierdzi, że ma alibi.

Notaro kilka lat temu zrezygnowała z kariery modelki. W 2014 r. Włoszka została trenerką delfinów w Rimini.

Gessica Notaro z byłym partnerem

Warto przeczytać: To on pomścił polskiego kierowcę. Niestety teraz jest w ogromnym niebezpieczeństwie

Podziel się