Szukaj

Włochy: Kierowca nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył przed sobą na drodze [WIDEO]

02-11-2017 01:00
Włochy, pasażer na gapę na autobusie Fot. OnlineMagazin / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Film zarejestrowany we Włoszech przez jednego z kierowców wprawia w zdumienie. Choć nagrana scenka na pierwszy rzut oka wydaje się dość zabawna, to niestety jednocześnie sugeruje, że kolejny europejski kraj coraz bardziej przypomina bardziej kraj Trzeciego Świata niż rozwinięty Zachód.

Włoski kierowca nagrał jadący przed nim autobus, który miał pasażera na gapę. Młody mężczyzna jak gdyby nic jechał uczepiony z tyłu pojazdu, na jego zewnątrz. Zapewne kierowca autobusu nie zdawał sobie sprawy, że ma dodatkowego pasażera.

Koniecznie przeczytaj: Imigranci utonęli, bo... odrzucili pomoc Libijczyków. Ryzykowali życie, chcąc dostać się na niemiecki statek [WIDEO]

Czytaj też: Włochy: dwóch imigrantów zaczęło się bić na oczach przechodniów. Nagle, jeden z nich wyciągnął broń [WIDEO]

Jeden z internautów wymownie skomentował film.

Bez wątpienia Włochy, tak jak wiele innych krajów Europy, drastycznie zmieniają się w wyniku masowego napływu imigrantów. W sieci pojawiają się kolejne nagrania pokazujące włoskie miasta i miasteczka, które sugerują, że raczej mamy do czynienia z Afryką czy Bliskim Wschodem, a nie rozwiniętym krajem Zachodu. Kolejny przykład tutaj: To nie Bliski Wschód czy Afryka. Tak wygląda jedno z europejskich miast [WIDEO].

Warto przeczytać: Gerard Depardieu twierdzi, że imigranci są... „jedyną szansą” dla Europy

Podziel się