Szukaj

Włochy: dwóch imigrantów zaczęło się bić na oczach przechodniów. Nagle, jeden z nich wyciągnął broń [WIDEO]

30-10-2017 09:07
Uzbrojony imigrant podczas bójki zaczął mierzyć do swojego rywala z broni Fot. @OnlineMagazin / Twitter / screen Twitter
Podziel się

We włoskiej Weronie – miejscu kojarzonym dotąd z romantycznymi uniesieniami doszło do niebezpiecznego incydentu z udziałem dwóch imigrantów. Podczas bójki jeden z nich nagle wyciągnął broń.

Awantura pomiędzy mężczyznami o śniadej karnacji miała miejsce na przystanku autobusowym. Dwóch imigrantów zaczęło się bić, szybko jednak okazało się, że jeden z nich jest lepszy. Po zdaniu kilku ciosów mężczyzna w bluzie z wizerunkiem broni i napisem „Defend Paris” uznał, że walka jest skończona i chciał odejść. Pobity imigrant nie dawał jednak za wygraną i podążył za swoim rywalem.

Ten szybko ostudził zapał przeciwnika. Mężczyzna sięgnął do kieszeni i wyciągnął pistolet, którym zaczął mierzyć do rywala. Groźba okazała się skuteczna i pokonany imigrant odpuścił. Wtedy mężczyzna schował broń z powrotem do kieszeni i jak gdyby nic po prostu odszedł.

Koniecznie przeczytaj: Atak maczetą w Brodnicy w woj. kujawsko-pomorskim. Afgańczyk rzucił się na swojego rodaka [FOTO]

Czytaj też: Wielka Brytania: Polki zarabiały na fikcyjnych małżeństwach z nielegalnymi imigrantami. Zostały skazane

Strach pomyśleć, co mogłoby się tam wydarzyć, gdyby zdecydował się jej użyć. Na przystanku autobusowym znajdowało się sporo osób. W centrum wydarzeń jest między innymi ojciec z dzieckiem na ręku. W tle widać także kobiety.

Na szczęście imigrant z bronią szybko został schwytany przez policję. Ciemnoskóry mężczyzna podczas zatrzymania nie stawiał oporu. Na drugim nagraniu widać, jak otoczony przez funkcjonariuszy imigrant trzyma ręce w górze.

Kolejny film zarejestrowany z pobliskiego budynku pokazuje już całą akcję policji. Funkcjonariusze zakuwają mężczyznę w kajdanki i wsadzają go do radiowozu.

Warto przeczytać: Niemcy: Turek w biały dzień, w środku miasta wyciąga broń i zaczyna strzelać [WIDEO]

Podziel się