Szukaj

Inni kierowcy nie mogli uwierzyć. Wiózł 13-letnią córkę przywiązaną do samochodu [wideo]

03-09-2018 14:01
Turcja, ojciec wiózł 13-letnią córkę przywiązaną do samochodu Fot. TimsahCoo / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Do sieci trafiło nagranie, na którym zarejestrowano zdumiewającą sytuację. Do tyłu jadącego z dość dużą prędkością auta przywiązania była dziewczynka. Inni kierowcy byli w szoku.

Zdarzenie miało miejsce 28 sierpnia w tureckiej miejscowości Cankiri. Nagranie szybko obegło media społecznościowe. Dzięki widocznych na filmie numerach rejestracyjnych udało się zidentyfikować dane kierowcy. Ustalono, że mężczyzną prowadzącym auto był Idris K., ojciec ośmiorga dzieci.

Portal hurriyetdailynews.com, podaje, że kierowca w czasie przesłuchania przez policję zeznał, że przywiązał do bagażnika rowerowego samochodu swoją 13-letnia córkę, bo „chciał jej sprawić przyjemność”. Jak zapewnił, przejechał tak jedynie kilkaset metrów i co chwilę zerkał w lusterka, a potem odczepił dziecko.

Koniecznie przeczytaj: Szokujące zdarzenie w Zielonej Górze. Afrykańczyk skatował 14-miesięczną córkę swojej żony. Prawie zabił dziecko

Czytaj też: Policjanci zatrzymali młodego kierowcę do kontroli. Jak się okazało, w bagażniku wiózł... kozę [foto]

Policja powątpiewała w wersję mężczyzny, ale nie miała dowodów, że było inaczej. Dziewczynka potwierdziła słowa ojca, dodając, że sama go poprosiła o taką przejażdżkę. Kierowca dostał ostatecznie jedynie pouczenie.

Warto przeczytać: Ojciec za karę porzucił swoje 4-letnie dziecko. Zostawił je samo na polu kukurydzy. Niemal doszło do tragedii

Podziel się