Szukaj

Inni kierowcy nie mogli uwierzyć. Wiózł 13-letnią córkę przywiązaną do samochodu [wideo]

03-09-2018 14:01
Turcja, ojciec wiózł 13-letnią córkę przywiązaną do samochodu Fot. TimsahCoo / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Do sieci trafiło nagranie, na którym zarejestrowano zdumiewającą sytuację. Do tyłu jadącego z dość dużą prędkością auta przywiązania była dziewczynka. Inni kierowcy byli w szoku.

Zdarzenie miało miejsce 28 sierpnia w tureckiej miejscowości Cankiri. Nagranie szybko obegło media społecznościowe. Dzięki widocznych na filmie numerach rejestracyjnych udało się zidentyfikować dane kierowcy. Ustalono, że mężczyzną prowadzącym auto był Idris K., ojciec ośmiorga dzieci.

Portal hurriyetdailynews.com, podaje, że kierowca w czasie przesłuchania przez policję zeznał, że przywiązał do bagażnika rowerowego samochodu swoją 13-letnia córkę, bo „chciał jej sprawić przyjemność”. Jak zapewnił, przejechał tak jedynie kilkaset metrów i co chwilę zerkał w lusterka, a potem odczepił dziecko.

Koniecznie przeczytaj: Patologia. 13-latka brutalnie pobiła 40-letnią kobietę w Głogowie. Nagranie opublikowała policja [WIDEO]

Czytaj też: Niemcy przyjęli pod swój dach uchodźcę. Afgańczyk molestował ich 4-letnią córkę. Potem zmienił tożsamość i uciekł do Szwecji

Policja powątpiewała w wersję mężczyzny, ale nie miała dowodów, że było inaczej. Dziewczynka potwierdziła słowa ojca, dodając, że sama go poprosiła o taką przejażdżkę. Kierowca dostał ostatecznie jedynie pouczenie.

Warto przeczytać: Próba gwałtu na 13-letniej dziewczynce w Blackburn. Policja publikuje nagranie [WIDEO]

Podziel się