Szukaj

Szokujące nagranie z Wielkiej Brytanii. Dwójka dzieci imigrantów brutalnie bije białego 11-latka [WIDEO]

18-10-2017 09:27
Dzieci imigrantów kopią 11-letniego chłopca, Wielka Brytania Fot. MarcelSB / YouTube / screen YouTube
Podziel się

W europejskich krajach, w miastach i dzielnicach, w których tzw. uchodźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu zaczynają stanowić coraz większą grupę społeczną zauważalny jest wzrost przestępczości. Niestety patologiczne zachowania obserwowane są także wśród dzieci imigrantów.

Na nagraniu opublikowanym na YouTubie widzimy dwójkę młodych chłopców, dzieci imigrantów, który znęcają się nad 11-letnim Brytyjczykiem. Atakujący są wyjątkowo brutalni, kopią swoją ofiarę i gonią za nią po podwórzu. Nie pomagają dramatyczne prośby bitego chłopca. Widać też, że obaj młodociani napastnicy mają wyraźną ubaw z całej sytuacji.

Warto zaznaczyć, że dzieci muzułmańskich imigrantów często już od najmłodszych lat uczeni są nienawiści do osób nie wyznających islamu. Dowodem jest choćby przykład Belgii, gdzie wykryto skrajnie radykalne postawy prezentowane już przez… przedszkolaki. Więcej tutaj: Przerażające wyniki raportu o radykalizacji muzułmanów z belgijskiego… przedszkola. Dzieci udawały podcinanie gardła.

Koniecznie przeczytaj: Wielka Brytania i Stany Zjednoczone wspierają ISIS? BBC donosi o tajemniczej ewakuacji bojowników Państwa Islamskiego

Czytaj też: Liczba polskich emigrantów rośnie. Najchętniej wybieranym kierunkiem Wielka Brytania

Warto przeczytać: Wielka Brytania: Polki zarabiały na fikcyjnych małżeństwach z nielegalnymi imigrantami. Zostały skazane

Podziel się