Szukaj

UK: Niecodzienne zachowanie premier Theresy May. W taki sposób weszła na mównicę [wideo]

04-10-2018 16:38
Theresa May Fot. Reuters TV / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Do zabawnego zdarzenia doszło podczas konwencji programowej brytyjskiej Partii Konserwatywnej. Otóż w trakcie tego spotkania Theresa May postanowiła w niecodzienny sposób wejść na mównicę. Nagranie z jej udziałem podbija internet.

Premier Theresa May w trakcie swojego wejścia na mównicę zdecydowała się na wykonywanie charakterystycznych tanecznych ruchów w rytm przeboju „Dancing Queen”:

Warto przypomnieć, że nie pierwszy tego rodzaju występ w politycznej karierze Theresy May. Wcześniej głośno było o jej tańcach podczas wizyty w Kenii (Więcej: Premier Theresa May zatańczyła podczas wizyty w Afryce. Nagrania z jej udziałem stały się hitem internetu [wideo]).

Koniecznie przeczytaj: Lider partii Wolność zabrał głos ws. marszu równości. „Gdyby zoofile chcieli zrobić marsz z kozami, to byłby protest” [wideo]

Czytaj też: Wielka rzeź bocianów podróżujących do Afryki. Wiele z nich nie dotrze do celu

Dobry humor nie opuszczał premier Wielkiej Brytanii również podczas samego przemówienia, bowiem już na samym początku zażartowała:

Nie spałam całą noc, gdyż kleiłam dekorację.

Tymi słowami nawiązała do konwencji z ubiegłego roku, kiedy to podczas jej przemówienia elementy dekoracji zaczęły na nią spadać.

Dalszy przebieg konwencji miał znacznie bardziej poważny ton. Brytyjska premier Theresa May zapewniła, że jej rząd będzie postępował ws. brexitu zgodnie z wolą narodu wyrażoną w referendum.

W wystąpieniu kończącym konwencję programową Partii Konserwatywnej w Birmingham szefowa rządu mówiła również o strategii negocjacji z UE:

Nikt nie chce dobrego porozumienia z Unią Europejską bardziej niż ja, ale to nigdy nie oznaczało gotowości do wypracowania umowy za wszelką cenę. Traktuje Unię Europejską wyłącznie z szacunkiem i Wielka Brytania oczekuje tego samego.

Warto przeczytać: Zwolennicy PiS wściekli na Cejrowskiego za krytykę partii przed wyborami. Podróżnik odpowiada w mocnych słowach

Podziel się