Szukaj

Według francuskiego uczonego, lewica próbuje wykorzystać islam jako narzędzie

04-07-2017 18:17
Spot z Arabii Saudyjskiej - muzułmańska odpowiedź na zamachy terrorystyczne Fot. Zain / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Reymond Secher twierdzi, że islam to obecnie kolejna metoda lewicy na unicestwienie cywilizacji judeochrześcijańskiej. „Islamu próbują użyć jako narzędzia, nie pojmując jego natury, nie rozumiejąc, że jest on systemem totalitarnym, który odmawia prawa do życia ludziom, którzy nie są muzułmanami” – wyjaśnia.

Dr Reymond Secher, francuski historyk, politolog i wydawca, w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” przekonuje, że dążeniem islamu jest zniszczenie zachodniej cywilizacji.

Secher uważa, że „instalowanie” islamu w Europie nie odbywa się przypadkowo.

Głównym celem ruchów lewicowych jest zniszczenie chrześcijaństwa. Aby to osiągnąć, próbowały różnych metod, które jednak nie przyniosły upragnionego sukcesu, teraz więc może to być islam. Posługują się nim, by unicestwić cywilizację judeochrześcijańską – przekonuje.

Koniecznie przeczytaj: Co islam dał światu? Muzułmański uczony miażdży swoich współwyznawców. „Sami nigdy niczego nie dokonaliśmy” [WIDEO]

Czytaj też: Skrajna lewica zachwycona słowami… Adolfa Hitlera. Genialny trolling Antify [WIDEO]

Jego zdaniem to krótkowzroczność, ponieważ przedstawiciele lewicy nie pojmują natury islamu.

Nie rozumieją, że jest on systemem totalitarnym, który odmawia prawa do życia ludziom, którzy nie są muzułmanami – dodaje.

Jednocześnie pesymistycznie odnosi się do nadziei na odwrócenie takiego trendu. Jak mówi, we Francji sprzeciwiające się temu środowiska są bardzo nieliczne.

W tej chwili we Francji jest zaledwie 2 procent praktykujących katolików. Spośród nich tylko niewielki odsetek świadomie odrzuca system, ponad 70 procent regularnie praktykujących katolików głosowało na Macrona. Tak bardzo ludzie są zaślepieni przez hasła: wolności, równości i braterstwa – przyznaje Secher.

Warto przeczytać: Według amerykańskich badaczy za pół wieku islam opanuje świat

Podziel się