Szukaj

Przerażające oblicze islamu. Muzułmański „duchowny” wyjaśnia, dlaczego muzułmanie porywają i gwałcą chrześcijanki

27-11-2017 21:40
Chrześcijański rzyż i islamski półksiężyc
Podziel się

Islamscy przywódcy duchowi niemal co chwilę raczą wyznawców Allaha coraz bardziej przerażającymi wykładniami prawa szariatu. Niedawno egipski imam Al-Azhar stwierdził, iż mężczyźni mogą brać za żony własne córki. Teraz wielki ajatollah szyicki z Iraku wyjaśnił, dlaczego muzułmanie porywają i gwałcą chrześcijanki.

Wielki Ajatollah Ahmad Al-Bghdadi Al-Hassani w wywiadzie dla egipskiej telewizji stwierdził, że porywanie i gwałcenie chrześcijanek przez muzułmanów znajduje prawne uzasadnienie. Swoje kuriozalne twierdzenie argumentował tym, że wyznają one religię, która czyni je bałwochwalcami, zaś w takich przypadkach prawo islamskie nakazuje, by wymierzać im właśnie taką karę. Dodał, że mężatki nie wyznające islamu mogą być ponownie poślubiane przez muzułmanów.  

Koniecznie przeczytaj: Imam przekonuje, że według prawa szariatu można ożenić się z własną… córką [WIDEO]

Czytaj też: Bangladesz: Imam stwierdził, że według prawa szariatu kobiety nie powinny pracować w rolnictwie. Za swoje słowa odpowie przed sądem

Islamski przywódca religijny argumentował swoje twierdzenie również tym, że chrześcijanie to nie tylko bałwochwalcy, ale również „przyjaciele syjonistów”. Publicznie zaapelował do nich, by przechodzili na islam. Ponadto zagroził, że jeżeli nie zaczną przestrzegać prawa szariatu, to będą karani śmiercią.   

Wielki Ajatollah pochodzi z Nadżafu w Iraku, czyli jednego ze świętych miast według szyickiego odłamu islamu. Obecnie mieszka w Syrii. Związany jest z niektórymi grupami rebeliantów walczącymi z reżimem Baszszara Al-asada.  

Warto przeczytać: Turecki imam o mężczyznach nienoszących zarostu: „Są bardzo podobni do kobiet i mogą powodować nieprzyzwoite myśli”

Podziel się