Szukaj

Pojedynek na pięści o ubrania na promocji. Czarnoskóre kobiety pokazały, że zrobią wszystko, aby wyjść zwycięsko z wyprzedaży [wideo]

23-04-2018 20:41
Walka na wyprzedaży w USA Fot. Prawa Strona / Twitter / screen Twitter
Podziel się

W Stanach Zjednoczonych normą są regularne wyprzedaże. Często ceny spadają naprawdę nisko, co dodatkowo motywuje ludzi do robienia zakupów. Problem polega na tym, że czasami klienci zaczynają toczyć między sobą brutalne walki.

W Stanach Zjednoczonych dużą popularnością cieszą się tak zwane czarne piątki. Dzień po amerykańskim Święcie Dziękczynienia w sklepy obniżają ceny wielu towarów. Jest to również czas, w którym klienci starają się upolować najlepsze okazje.

Niestety, w zakupowym szale często dochodzi do przemocy. W trakcie ostatnich dziesięciu „czarnych piątkach” zginęło dziesięć osób, a sto pięć zostało rannych. Wydaje się to nieprawdopodobne, ponieważ mówimy o zakupach, nie ataku terrorystycznym.

Koniecznie przeczytaj: Stany Zjednoczone wycofały się z dostarczania broni pułkowi „Azow” na Ukrainie. „Nie będziemy wspierać neonazistów i antysemitów”

Czytaj też: Donald Trump zażartował z Emmanuela Macrona. Prezydent USA... strzepnął łupież z jego marynarki: „Teraz wyglądasz perfekcyjnie” [wideo]

Jeśli jednak obejrzymy nagranie zamieszczone poniżej, zauważymy, że Amerykanie potrafią naprawdę zażarcie walczyć o towar. Film pochodzi z Nowego Jorku, ze sklepu Buffalo, gdzie akurat odbywała się wielka wyprzedaż w dziale dla kobiet. Jak widać żadna z pań nie zamierzała dać za wygraną.

Oto nagranie ze sklepu:

Warto przeczytać: „Nie każdy lubi dzieci, życie to cierpienie” – 18-latka w szokujący sposób tłumaczy, dlaczego jej zdaniem aborcja powinna być legalna [wideo]

Podziel się