Szukaj

Walczył z rasizmem. Teraz został pobity przez muzułmanów, tylko dlatego, że wyglądem przypominał im… Donalda Trumpa

15-11-2016 09:38
Anders Vendel
Podziel się

Jak podaje dziennik „Sydsvenskan”, popularny w Szwecji kucharz Anders Vendel, który jest m.in. gwiazdą programu „Walka kucharzy”, ale także aktywnie wspiera walkę w rasizmem, został w sobotę pobity przez trzech muzułmanów. Do ataku doszło w rodzinnym miasteczku celebryty – Malmö.

Vendel całe zajście opisał na Facebooku. Okazuje się, że kucharz został brutalnie pobity przez muzułmanów, tylko dlatego, że przypominał z wyglądu Donalda Trumpa.

Siedzę w izbie przyjęć od paru godzin, czekam na prześwietlenie. Zostałem pobity przez trzech muzułmanów w wieku 25-35 lat. Myśleli, że jestem podobny do pana Trumpa. Dwóch z mężczyzn złapało mnie za ręce z tyłu, a trzeci okładał mnie po całej twarzy. Próbowałem się bronić nogami. Jednak po otrzymaniu około 20 ciosów w twarz, upadłem na podłogę. Wtedy, wszyscy trzej zaczęli mnie kopać, wszędzie gdzie się dało - w twarz i głowę. Mam złamany nos, opuchnięte oko, wargi i szczęki, nawet złamany prawy kciuk – pisał Vendel.

Koniecznie przeczytaj: Donald Trump kupuje 2 dzieci – to nagranie stało się hitem! [WIDEO]

Czytaj też: Ważna decyzja amerykańskiego prezydenta-elekta. Donald Trump wycofuje się z biznesu

Powyższy post został już usunięty z portalu społecznościowego. Miejscowa policja w Malmö potwierdziła jednak, że napaść miała miejsce.

Warto przeczytać: Donald Trump z mocnym przekazem dla katolików i ważną deklaracją [WIDEO]

Podziel się