Szukaj

Szokujące zachowanie Szwedki. Kobieta z premedytacją nie zgłosiła molestowania własnej córki. Obawiała się, że mieszkający w jej domu imigrant zostanie deportowany

25-01-2018 20:04
mała dziewczynka
Podziel się

Jak poinformował portal Fria Tider, 45-letnia Szwedka z premedytacją nie zgłosiła molestowania własnej córki. Wszystko dlatego, że tego karygodnego czynu dopuścił się mieszkający w jej domu imigrant. Kobieta wyjaśniła później, że nie chciała, aby ów mężczyzna został deportowany z kraju.

Imigrant z Afganistanu, który dopuścił się molestowania dziewczynki, otrzymał azyl w Szwecji jako 18-letni mężczyzna. Wcześniej przebywał w jednym z ośrodków dla uchodźców. To właśnie tam spotkał się z 45-letnią kobietą. Nieświadoma zagrożenia Szwedka z chęcią pozwoliła mu na to, by zamieszkał w jej domu. Już niedługo po jego przybyciu, doszło do tego skandalicznego incydentu. 

We wrześniu w 2017 roku, Afgańczyk wraz z kolegami hucznie imprezował w domu Szwedki. W pewnym momencie poprosił dziewczynkę do tańca. Kiedy tylko kobieta wyszła na chwilę do toalety, natychmiast wsunął rękę pod jej sukienkę. Bardzo przerażone dziecko zdołało szybko uciec do sypialni. Dopiero po pewnym czasie opowiedziało swojej matce, o tym, co tak naprawdę się wydarzyło. Kobieta porozmawiała również z imigrantem i wówczas stwierdziła, że nie zgłosi tej sprawy na policję.

Koniecznie przeczytaj: Szokująca sytuacja w Szwecji. Ofiara brutalnego gwałtu zmarła tuż przed rozpoczęciem procesu. Gwałciciel… tylko na tym skorzystał!

Czytaj też: Szwecja: Syryjczyk odrzucony przez kobietę brutalnie zemścił się na jej matce. „W ten sposób odzyskałem poczucie własnej wartości”

Ostatecznie o tym incydencie poinformował policję ojciec dziecka. Niedługo potem sąd uznał, że Afgańczyk jest winny popełnienia zarzucanego mu czynu i skazał go na karę 100 godzin prac społecznych. Podczas rozprawy, zgodnie z życzeniem kobiety, prokuratora nie domagała się deportacji mężczyzny.

Warto przeczytać: Szwecja: 17-letnie „dziecko” w czasie procesu zeznało, że dźgnęło nożem, bo „lubi mordować”. Nie tylko wiek jest tutaj absurdem [FOTO]

Podziel się