Szukaj

Zachód upada. W Londynie to przestępcy biją policjantów. Szokujące nagranie [wideo]

20-11-2018 11:27
Londyn, atak na policjantów Fot. Conservative Active / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Do zdarzenia doszło w Merton, w południowym Londynie w sobotę w nocy - informuje express.co.uk. Patrol policji nie tylko nie był w stanie zatrzymać dwóch podejrzanych, ale ostatecznie to funkcjonariusze zostali brutalnie zaatakowani.

Na nagraniu widać, jak policjant i policjantka próbują aresztować dwóch czarnoskórych mężczyzn. Ci jednak stawiają opór i dochodzi do regularnej bójki. Jeden z napastników w pewnym momencie kopie z wyskoku policjantkę, która ląduje na środku ulicy, upadając tuż pod nadjeżdżający autobus.

Policjantów ratuje dopiero mężczyzna w kasku, który pomaga im zatrzymać przestępcę. Była to jedyna osoba, która zdecydowała się interweniować, mimo iż zdarzenie obserwowane było przez wielu świadków - ci jednak ograniczyli swoją aktywność do filmowania i komentowania bójki.

Koniecznie przeczytaj: Jak naprawdę wyglądał atak na dziennikarkę „Gazety Wyborczej” na Marszu Niepodległości? Ujęcie z innej kamery [wideo]

Czytaj też: Szokujące nagranie z Wielkiej Brytanii. Brutalny atak maczetami na ulicy w biały dzień [wideo]

Nagranie poniżej:

Warto przeczytać: Szokujące nagrania z Francji pokazujące skrajną brutalność policji. Nie oszczędzili nawet kobiet [+18 wideo]

Podziel się