Szukaj

Polka mieszkająca w Holandii alarmuje, że w tym kraju nawet 5-letnie dzieci uczone są piosenki ku czci szatana [WIDEO]

19-12-2017 09:41
Satanistyczna piosenka Fot. Studio Brussel / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Adwent to szczególny okres w roku, w którym chrześcijanie przygotowują się do jak najbardziej godnego przeżycia świąt Bożego Narodzenia. Natomiast, w tym czasie w Holandii dzieci uczą się satanistycznej piosenki mówiącej wprost o tym, że są „potomkami diabła”.

Słowa tej przerażającej „dziecięcej” piosenki brzmią następująco:

Jestem dzieckiem diabła / Mamo nie musisz płakać / Nie potrzebuję przemówienia, nie potrzebuję kwiatów / Rzuć alkohol i narkotyki na moją trumnę / Mam nadzieję, że to zagrasz na moim pogrzebie.

Tą sprawę nagłośnił ks. Dariusz Oko, który na portalu Fronda opublikował list Polki mieszkającej na co dzień w Holandii. Z jej relacji wynika, że w tym kraju już nawet 5-letnie dzieci zaznajamiane są z kultem szatana. Duchowny przy okazji udostępnienia tej korespondencji napisał:

Koniecznie przeczytaj: Dowódca oddziału „umiarkowanych” rebeliantów syryjskich niszczy figurę Matki Bożej. Donald Trump przypomniał szokujące nagranie [WIDEO]

Czytaj też: W czasie posiedzenia sejmowej komisji ds. GMO jedna z kobiet oświadczyła, że jest… Matką Boską [WIDEO]

Przekazuję ważny mail z Holandii pokazujący, jaki stopień osiąga już degeneracja Zachodu. Te filmiki trzeba koniecznie zobaczyć. To ważne, aby wiedzieć, przed czym musimy bronić całą naszą cywilizację, ale szczególnie dzieci., oraz jak bardzo trzeba się mobilizować i współpracować w tej obronie.

Teledyski, o których pisał ks. Dariusz Oko są łatwo dostępne w Internecie. Powstało już kilka ich profesjonalnych wersji. Na przykład w jednym z nich występującym muzykom towarzyszy dziecięcy chór wyposażony w charakterystyczne „diableskie rogi”. Dzieci tyle statystują, co po prostu są czynnymi uczestnikami tego przerażającego widowiska.

Poniżej zamieszczamy ten teledysk.

 

Warto przeczytać: Nagi berek w… prawdziwej komorze gazowej! Szokujący film redaktora „Krytyki Politycznej” doczekał się rekcji. Organizacje żydowskie wystosowały list od prezydenta RP

Podziel się