Szukaj

Austria: Brutalne morderstwo kobiety. Tak mąż ukarał ją za wychodzenie z domu bez burki

10-01-2019 14:42
Austriacka policja Fot. Rob van Kan / flikcr.com / CC BY-ND 2.0
Podziel się

Jak podaje portal „Kronen Zeitung”, w miasteczku Amstetten 37-letni Turek Senol D. brutalnie zamordował swoją żonę Aurelię S. Wszystko dlatego, że kobieta wyszła z domu bez założonej burki. Mężczyzna znajduje się już w rękach policji.

Z relacji austriackich mediów wynika, że Senol D. zaatakował żonę na oczach ich trójki dzieci. Wówczas najstarsze z nich, 9-letni chłopiec zabrał swoje młodsze siostry i ukrył się z nimi w piwnicy. Jak się okazało morderca był bezlitosny, bowiem zadał swojej ofierze aż 38 ciosów nożem.

Co prawda, kobieta podjęła próbę ucieczki, jednak przewróciła się przy drzwiach wejściowych. Stamtąd zabrało ją pogotowie ratunkowe i przetransportowało do szpitala, gdzie w wyniku odniesionych ran zmarła. W tym samym czasie oddział specjalny Cobra udał się do domu, by aresztować sprawcę. Udało się to dopiero po dwóch godzinach.

Koniecznie przeczytaj: USA: Przeszedł na islam i od razu… zabił dwóch „niewiernych”

Czytaj też: Afrykański biskup konwertował na islam i przekształcił kościół w meczet. Kuriozalny powód zmiany wiary [WIDEO]

„Kronen Zeitung” relacjonuje, że sąsiedzi nie mieli najlepszej opinii o Senolu D. Turek był przez nich przedstawiany jako nachalny kaznodzieja, który próbował nawracać spotykanych ludzi na islam. Jeden z mężczyzn powiedział o nim:

Zawsze mówiłem, że ten człowiek to tykająca bomba zegarowa. Był całkowicie obłąkany, ciągle mówił o islamie, chciał nawrócić wszystkich “niewierzących”.

Warto przeczytać: Honorowe morderstwo popełnione w… Polsce. Pakistańczyk zabił Polkę, bo uciekła od niego z dziećmi

Podziel się