Szukaj

USA: „Wielkanocy morderca” wciąż na wolności. Jeździł po mieście i zabijał. Wszystko wrzucił do sieci [WIDEO +18]

17-04-2017 11:48
Steve Stephens Fot. Just Amessenger / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Nadal poszukiwany jest mężczyzna, który w Cleveland (stan Ohio) w Wielkanoc miał zamordować 15 osób – przynajmniej sam tak twierdzi. Sprawca wrzucał na YouTube i na Facebooka nagrania, w których dokumentował swoje zbrodnie. Jedno z zabójstw zostało już potwierdzone.

Policja podała szczegóły dotyczące poszukiwanego mężczyzny, który nazywany jest już „wielkanocnym mordercą”. To Steve Stephens, ma 37 lat, czarną brodę i ogoloną głowę. Prawdopodobnie jest muzułmaninem. Porusza się białym Fordem Fusion. Policja podejrzewa, że mężczyzna uciekł już do innego stanu.

Wielkanocny morderca z USA

Okazało się też, że Stephens pracował w ośrodku Beech Brook, w którym przebywały dzieci z problemami psychicznymi. Matka zabójcy w rozmowie dla stacji CNN powiedziała, że jej syn prawdopodobnie zaczął zabijać, bo… pokłócił się ze swoją byłą partnerką.

Koniecznie przeczytaj: To nie koniec ataków na Chodakowską za wielkanocny wpis. „Jestem zastraszana i szantażowana”

Czytaj też: Mariusz Max Kolonko komentuje wizytę Angeli Merkel w USA [WIDEO]

Jedna z ofiar Steve’a Stephensa to 74-letni Robert Godwin, który został zamordowany ok. 14.00 czasu lokalnego w Wielkanoc w Glenville, dzielnicy Cleveland. Śmierć mężczyzny, który był prawdopodobnie przypadkową ofiarą mordercy, potwierdziły w mediach jego dzieci.

Warto przeczytać: Lewica wściekła na nową miss USA. Wszystko przez jej wypowiedź na temat feminizmu [WIDEO]

Podziel się