Szukaj

W Polsce nie do pomyślenia. Tak w USA policja poradziła sobie z blokującą drogę Antifą [wideo]

23-07-2018 12:31
Policja w USA i Polsce Twitter / screen Twitter
Podziel się

Protestujący przed Sejmem przeciwnicy rządu zarzucają policji brutalność. W rzeczywistości jednak polscy funkcjonariusze pozwalają na bardzo wiele agresywnym demonstrantom. Tymczasem w wielu innych krajach służby nie patyczkują się, zwłaszcza, jeżeli łamane jest prawo.

Na nagraniu poniżej widać interwencję amerykańskiej policji, która rozbiła demonstrację Antiy. Skrajnie lewicowi aktywiście „w ramach protestu” blokowali wyjazd katarek ze szpitala.

Funkcjonariusze bardzo szybko i sprawnie zaprowadzili porządek, błyskawicznie powalając na ziemię kolejne osoby.

 

Koniecznie przeczytaj: Wrzaski, pijaństwo i… patriotyczne pieśni w tle czyli KOD pod Sejmem [WIDEO]

Czytaj też: Zamieszki w USA. Zwolennicy Trumpa starli się z Antifą [WIDEO]

W Polsce natomiast od kilku dni możemy oglądać szopkę autorstwa opozycji, próbującej wmówić, że policja zachowuje się brutalnie w stosunku do protestujących pod Sejmem. Jednym z „męczenników” opozycji został już niejaki Dariusz Winiarski. Mężczyzna zatrzymany za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznej pozował w szpitalu w kołnierzu ortopedycznym. Co ciekawe z okna szpitalnego pozdrawiał swoich sympatyków już bez kołnierza, za to z szerokim uśmiechem na ustach. Kolejnego dnia udzielał już wywiadów mediom.

Więcej tutaj: „Diduszko 2.0”. Męczennik opozycji nagle ozdrowiał. Zdążył już nawet wystąpić w telewizji [wideo]

Na nagraniu widać, że Winiarski agresywnie zachowywał się w stosunku do pilnujących porządku policjantów.

Warto przeczytać: Niebywała agresja protestujących pod Sejmem. Pozowali na ofiary, a tymczasem… ranny policjant trafił do szpitala [WIDEO + FOTO]

Podziel się