Szukaj

USA: Muzułmanin w trakcie eventu przeciw „islamofobii” broni prawa szariatu i kary… obcinania rąk [WIDEO]

30-05-2017 11:32
dfsd Fot. Tarek Fatah / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Muzułmańskie społeczności na Zachodzie nie tylko nie chcą przestrzegać prawa państwa, w którym mieszkają. Radykalni wyznawcy Allaha zarówno w Europie, jak i USA coraz częściej nawołują do wprowadzenia barbarzyńskiego prawa szariatu, które wyraźnie kłóci się z podstawowymi prawami człowieka i wartościami wyznawanymi na Zachodzie.

Jednym z przykładów tego, jak wygląda prawo szariatu jest kara obcinania rąk. Powszechnie praktykowana między innymi przez tzw. Państwo Islamskie stosowana jest w przypadku kradzieży, ale nie tylko, często tak karani za różne „wykroczenia” są także „niewierni”.

Wydawałoby się, że obrona tak barbarzyńskich metod nie powinno mieć miejsca w cywilizowanych społeczeństwach. A jednak. Jeden z muzułmańskich „uczonych” w czasie eventu przeciw „islamofobii”, który odbył się w maju ub. roku na Florydze, przekonywał zgromadzonych, że obcinanie rąk ma sens, gdyż „chroni przez zorganizowaną przestępczością”. Według mężczyzny, „jeżeli dwie czy trzy osoby stracą ręce”, to kolejne nie będą kradły w ogóle, więc taka kara ma sens.

Koniecznie przeczytaj: Muzułmańska odpowiedź na... zamachy terrorystyczne. Islam jako „religia pokoju” [WIDEO]

Czytaj też: USA: Przeszedł na islam i od razu… zabił dwóch „niewiernych”

Co więcej, muzułmanin nie krył się z tym, że prawo szariatu praktykowano jest przez niego i jego wspólnotę na co dzień.

Mężczyzna wyraźnie zszokował publiczność, która zareagowała oburzeniem.

Warto przeczytać: Według amerykańskich badaczy za pół wieku islam opanuje świat

Podziel się