Szukaj

Skandal w USA. Ujawniono, jak w praktyce wygląda handel szczątkami abortowanych dzieci [WIDEO]

28-04-2017 14:35
Planned Parenthood Fot. PBS NewsHour / flickr,com / CC BY-ND 2.0
Podziel się

Planned Parenthood to amerykańska lewicowa organizacja posiadająca sieć placówek, gdzie na masową skalę przeprowadza się aborcje. Okazuje się, że zabijanie nienarodzonych dzieci może być intratnym biznesem.

Na opublikowanym przez The Center for Medical Progress materiale wideo widzimy Mary Gatter, prezes Rady Medycznej Dyrektorów w Planned Parenthood Federation of America, która ostro targuje się o cenę szczątków dzieci zabitych w wyniku aborcji. Na propozycję dziennikarza, który nagrywał film z ukrytej kamery, odpowiada, że 50 dolarów za tkanki jednego płodu to za mało i jest to „raczej cena sprzed 12 lat”.

Koniecznie przeczytaj: Lewica wściekła na nową miss USA. Wszystko przez jej wypowiedź na temat feminizmu [WIDEO]

Czytaj też: Siemoniak: „Moje dzieci są małe 8, 11 lat, ale rozumieją, że dla szkół idą ciemne chmury” [WIDEO]

Gatter, która mówi, że jest „oddana, temu co robi”, pyta dziennikarza, w jakim wieku tkanki chce kupić i jak dużo, zaznaczając, że w „ofercie” posiada płody do 16 tygodnia ciąży. Dodaje też, że „materiał” trzeba pobrać „na własną rękę”. Precyzuje, że zatrudniony przez „kupca” technik medyczny będzie musiał przychodzić do kliniki i pobierać interesujące go organy, takie jak mózg czy płuca.

Na innych, wcześniej ujawnionych materiałach, Gatter mówiła, że za pieniądze zarobione na sprzedaży tkanek abortowanych dzieci, chce kupić auto marki Lamborghini.

Warto przeczytać: Niezwykle poruszające zdjęcie z Syrii. Zrozpaczony reporter wśród porozrywanych ciał dzieci [FOTO]

Podziel się