Szukaj

Wielki dramat Polki mieszkającej w Islandii. Urzędnicy odebrali jej dziecko na podstawie fałszywych oskarżeń [WIDEO]

06-11-2017 20:34
Urzędnicy odebrali Polce dziecko w Islandii
Podziel się

Odebranie dziecka to z pewnością największy dramat dla kochających rodziców. Niestety tak bolesnej sytuacji doświadczyła nasza rodaczka przebywająca w Islandii.

To tych dramatycznych wydarzeń doszło w jednym z islandzkich szpitali, gdzie przebywała Polka. Urzędnicy wraz z policyjną asystą przybyli do niej, by wyegzekwowac podjętą wcześniej decyzję o odebraniu dziecka. Zastosowanie tak radykalnych procedur spowodwane było informacjami przekazanymi przez sąsiadów mieszkających w jej okolicy. Na nieszczęście naszej rodaczki stosowanie takich mechanizów jest w pełni zgodne z islandzkim prawem, gdyż na podstawie donosów oskarażających rodziców urzędnicy mogą decydować o zabieraniu dzieci.    

Koniecznie przeczytaj: Dramatyczny apel polskich rodziców do władz. Kolejne dziecko odebrane przez niemiecki Jugendamt [WIDEO]

Czytaj też: Morawiecki odbierze 500 plus na drugie dziecko? : „Pewnie tak by się dało. Porozmawiam o tym z rządem i PiS”

Z informacji przekazywanych przez media, kobieta dotychczas nie miała problemów z prawem. Nie wnoszono również skarg czy zazażaleń odnoszących sie do jej osoby. Dotychczas opiekowała się swoimi dwiema córkami. Jak przekazała rodzina, Polka jest zrozpaczona i zdruzgotana całą sytuacją, jedynym jej pocieszeniem są zdjęcia córeczki wykonane tuż po jej urodzeniu. 

Dramatyczne sceny z walki o zatrzymanie dziewczynki nagrał jeden ze świadków zdarzenia. Ponadto rodzina pokrzywdzonej zwróciła się z apelem o pomoc w odzyskaniu dziewczynki.

Poniżej zamieszczamy apel rodziny opublikowany na Facebooku:

Poniżej nagranie ukazujące wydarzenia w szpitalu:

Warto przeczytać: Norwegia: Polacy skazani za podpalenie ośrodka dla imigrantów. Proces budzi poważne wątpliwości

Podziel się