Szukaj

Unijny komisarz o problemie masowej migracji: „Unia Europejska jest zbyt biała, więc trzeba przyjmować kolejnych uchodźców”

19-12-2017 12:48
Komisarz ds. migracji Fot. EU2017EE Estonian Presidency / flikcr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Unijni przywódcy dają wyraźnie do zrozumienia, że Europejczycy muszą zaakceptować, a nawet przyzwyczaić się do masowej migracji. Są pewni, że nie ma możliwości, aby Unia Europejska pozostała nadal wolna od migrantów.

Potwierdził to unijny komisarz ds. migracji Dimitris Avramopoulos, który w swoim artykule dla Politico napisał:

Czas spojrzeć prawdzie w oczy. Nie możemy i nie będziemy w stanie powstrzymać migracji. (…) Jest głęboko spleciona z naszą polityką dotyczącą ekonomii, handlu, edukacji i zatrudnienia.

W niniejszym tekście wyjaśnił również, że UE przyznawanie azylu nie traktuje jako tymczasowe rozwiązanie problemu, lecz bardziej jako metodę przesiedlania ludności trzeciego świata na nasz kontynent:

Koniecznie przeczytaj: KE pozywa Polskę w sprawie uchodźców. Jeszcze w tym tygodniu skieruje wniosek do Trybunału Sprawiedliwości UE

Czytaj też: Działacze KOD postanowili „duchowo” połączyć się z Unią Europejską. Miało być poważnie, wyszło jak zwykle. Zobacz nagranie [WIDEO]

Odnaleźli bezpieczeństwo w Europie, ale musimy także upewnić się, że znajdą tu dom. (…) W tym celu Komisja pracuje nad usprawnieniem legalnych kanałów migracji ekonomicznej za pomocą niebieskiej karty dla wysoko wykwalifikowanych pracowników i projektów pilotażowych, ukierunkowanych na migrację siły roboczej.

Eurokrata pochwalił serię artykułów publikowanych przez Politico, w których padają oskarżenia, że UE jest obecnie... „zbyt biała”. Autorzy tych tekstów zachęcali do wprowadzenia działań, które pozwoliłyby zastąpić rdzennych mieszkańców tzw. „ludźmi koloru”. Pochwała tak absurdalnych pomysłów jednoznacznie ukazuje jak kuriozalne, ale zarazem niebezpieczne plany na przyszłość mają europejskie elity.

 

Warto przeczytać: Nie tylko Węgry poparły nas w PE. Czeski polityk bronił Polski. Przypomniał unijnym elitom niewygodny fakt [WIDEO]

Podziel się