Szukaj

Wielka Brytania: sześciu imigrantów skazanych za gwałty na dzieciach. W sądzie krzyczeli „Allah Akbar”!

03-02-2017 10:30
Sześciu gwałcicieli skazanych w Wielkiej Brytanii South Yorkshire Police / screen
Podziel się

Angielski sąd skazał sześciu imigrantów, którzy wielokrotnie zgwałcili dwie dziewczynki w Rotherham (hrabstwo South Yorkshir na północy Wielkiej Brytanii) między 1999 r. a 2001 r. Pierwsza ofiara, która w momencie seksualnego wykorzystania miała 11 lat, zaszła w ciążę i urodziła w wieku 12 lat. Druga dziewczynka miała 13 lat.

Sześciu muzułmańskich imigrantów otrzymało kary od 10 do 20 lat pozbawienia wolności – w sumie ponad 80 lat więzienia. Wśród skazanych było trzech braci Basharat Dad (32 l.) - który otrzymał najdłuższy wyrok, Tayab Dad (34 l) i Nasar Dad (36 l.) oraz ich znajomi: Mohammed Sadiq (40 l.), Matloob Hussain (41 l.) i Amjad Ali.

Sprawa seksualnego wykorzystania dwóch dziewczynek wstrząsnęła całym krajem, jednak dopiero teraz zapadły wyroki.

Koniecznie przeczytaj: Francja: Policjanci zgwałcili imigranta… pałką [WIDEO]

Czytaj też: Horror! 10-letnia dziewczynka w przerażający sposób „ukarana” przez islamską „policję”. Jej twarz rozszarpano za pomocą średniowiecznego narzędzia tortur

W związku ze zgwałceniem 11-latki wcześniej zatrzymano pięciu mężczyzn, jednak nie zostali oni postawieni w stan oskarżenia, gdyż ofiara ataku, która urodziła dziecko, nie potrafiła wskazać, który z gwałcicieli jest ojcem. Warto dodać, że dziewczynki przed gwałtem zostały zmuszone do wypicia alkoholu i odurzone narkotykami, więc trudno od nich wymagać, aby pamiętały szczegóły tak traumatycznego dla nich zdarzenia

Na szczęście tym razem prowadząca rozprawę sędzia Sarah Wright nie wymagała od ofiary – dzisiaj już 27-letniej kobiety, tak absurdalnych dowodów. Zwłaszcza, że badania DNA wykazały, że to Amjad Ali jest ojcem dziecka.

W czasie procesu sędzia podkreśliła odwagę ofiary gwałtu, która zdecydowała się urodzić dziecko, wychować je, a dodatkowo stanąć twarzą w twarz ze swoimi oprawcami w sądzie.

Po wydaniu wyroku dwóch skazanych krzyczało „Allah Akbar!”, w odpowiedzi ofiara odparła, że wreszcie sprawiedliwości stało się zadość.

Sześciu gwałcicieli skazanych w Wielkiej Brytanii

Na zdjęciu skazani. Na górze od lewej: Basharat Dad, Matloob Hussain, Tayab Dad. Na dole od lewej: Mohammed Sadiq, Amjad Ali, Nasar Dad.

Warto przeczytać: Z Kukiz’15 odeszły dwie posłanki. Odejść miał również Rafał Wójcikowski

Podziel się