Szukaj

PILNE: Polak podciął sobie gardło w sądzie w Wielkiej Brytanii

11-01-2017 14:42
Polak podciął sobie gardło w sądzie w Walii Fot. Western Telegraph / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Do makabrycznego zdarzenia doszło w czasie rozprawy w sądzie w Walii w miejscowości Haverfordwest. 33-letni Polak, który przyznał się wcześniej do zarzucanego mu molestowania kobiety, po powrocie z toalety „wymamrotał niezrozumiałe słowa” i podciął sobie gardło – podaje „Western Telegraph”.

Łukasz Robert P. mieszkający w Pembroke Dock został oskarżony o molestowanie sprzedawczyni w sklepie. Polak miał złapać kobietę za nadgarstek i pocałować w policzek, a potem złapać ją od tyłu, gdy przechodziła obok niego. Cały incydent nagrał sklepowy monitoring. Polak przyznał się do winy.

Oskarżony czekał na ogłoszenie wyroku. Według relacji dziennikarza „Western Telegraph” Polak po powrocie z toalety „coś wymamrotał i podciął sobie gardło”. Korespondent nie widział, co 33-latek trzymał w ręce.

Koniecznie przeczytaj: Wielka Brytania: sześciu imigrantów skazanych za gwałty na dzieciach. W sądzie krzyczeli „Allah Akbar”!

Czytaj też: Monitoring zarejestrował, jak muzułmanin podcina gardło chrześcijaninowi. Była to „kara” za sprzedaż alkoholu [WIDEO +18]

Na miejsce zdarzenia przyjechały dwa ambulansy. Polak stracił dużo krwi - donosi korespondent „Western Telegraph”. Zanim dotarła pomoc medyczna mężczyzna był już nieprzytomny. Został przewieziony do szpitala w Swansea. Na razie media nie podały, w jakim znajduje się stanie.

Warto przeczytać: Polak popełnił samobójstwo w ośrodku deportacyjnym w Wielkiej Brytanii

Podziel się