Szukaj

Dwóch zamaskowanych mężczyzn napadło kobietę pod bankomatem. To nie był dla nich dobry pomysł. Karma przyszła bardzo szybko [WIDEO]

02-01-2018 09:54
Napad na kobietę Fot. jerrod levesque / You Tube / screen YouTube
Podziel się

W brytyjskim Newcastle Upon Tyne dwaj mężczyźni napadli na kobietę wybierającą pieniądze z bankomatu. Źle się to dla nich skończyło.

W trzystutysięcznym mieście Newcastle Upon Tyne w Anglii zdarzył się bandycki napad z bardzo nietypowym przebiegiem. Dwaj zamaskowani mężczyźni zaatakowali kobietę, która właśnie wybrała pieniądze z bankomatu.

Zapewne umknęliby ze swym łupem, gdyby nie pojawienie się tajemniczego mężczyzny w czapce, zapewne adepta sztuk walki, który zaatakował bandytów i odebrał im zrabowane pieniądze. Obaj złodzieje nie byli przygotowani na taki rozwój sytuacji - jeden z bandytów szybko zbiegł z miejsca zdarzenia, drugi natomiast został zatrzymany przez mężczyznę.

Koniecznie przeczytaj: Niemcy: Były reprezentant Danii ciężko pobity. Stanął w obronie kobiety zaatakowanej przez „nieznanych sprawców”

Czytaj też: Pomimo zawartej z Wielką Brytanią umowy Francuzi z premedytacją pozwalali imigrantom przeprawiać się przez kanał La Manche

Gdy bohater chciał oddać banknoty ofierze, ta z początku przyjęła postawę nieufności i bała się zbliżyć do swego wybawiciela. Potem jednak przemogła strach, wzięła pieniądze i odeszła. Całe zdarzenie zostało nagrane przez kamerę monitoringu.

Film można obejrzeć poniżej:

Warto przeczytać: To nagranie z Bieszczad podbiło sieć. Wataha wilków zaatakowała niedźwiedzicę z małymi. W ich obronie stanął… leśniczy! [WIDEO]

Podziel się