Szukaj

Dziennikarka rozebrała się na wizji, bo nie podoba się jej Brexit. To siostra znanego polityka [wideo]

20-02-2019 11:25
Rachel Johnson Fot. Hugh Bennett / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Rachel Johnson, siostra byłego ministra spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii, rozebrała się na antenie telewizji Sky News. W ten sposób chciała poprzeć krytykę brexitu.

Boris Johnson, szef MSZ w latach 2016-2018, był wielkim zwolennikiem wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. W połowie ubiegłego roku zrezygnował z pełnienia funkcji ministra jako sprzeciw dla zbyt prounijnej, jego zdaniem, strategii premier Theresy May. Johnson powiedział wtedy, że „marzenie o brexicie umiera”, a Wielka Brytania powoli staje się kolonią Unii Europejskiej.

Zgoła odmienne zdanie ma siostra polityka, Rachel Johnson, która jest zdecydowaną przeciwniczką brexitu. Dziennikarka, uznając, że głos krytyków wyjścia Wielkiej Brytanii z UE jest za mało słyszany, postanowiła… rozebrać się na wizji. Johnson w programie na żywo zdjęła bluzkę i pokazała piersi.

Koniecznie przeczytaj: Przeciwniczka PiS o „wielkiej bombie” „Wyborczej”: „Jak się dowiedziałam z TVN24, to aż mnie...” [wideo]

Czytaj też: Skandaliczne słowa izraelskiego dyplomaty: „Polacy to antysemici. Wielu z nich kolaborowało” [wideo]

Jak tłumaczyła potem, zrobiła to „w wyrazie uznania” dla Victorii Bateman z uniwersytetu Cambridge, która od jakiegoś czasu rozbiera się, aby protestować przeciwko wyjściu Wielkiej Brytanii z UE. „Brexit zostawia Wielką Brytanię nagą” - przekonuje Bateman.

Warto przeczytać: Zatrzymanie byłego rzecznika MON jest na rękę partii rządzącej? Pojawiło się już kilka teorii na ten temat

Podziel się