Szukaj

Uchodźca ostrzega przed wpuszczaniem imigrantów z Bliskiego Wschodu do Europy [WIDEO PL]

08-09-2017 12:33
Prawdziwy uchodźca o polityce imigracyjnej Fot. Jolanta Walczak / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Niestety prawdziwi uchodźcy stanowią zdecydowaną mniejszość wśród przybyszów z Bliskiego Wschodu, którzy trafiają do Europy. Irakijczyk, który od kilku lat mieszka w Austrii ostrzega, co stanie się, jeżeli politycy nie zmienią obecnej polityki i dalej będą przyjmować wszystkich imigrantów.

Młody mężczyzna z Iraku, który jest jazydem, opowiada, że uciekł do Europy przed prześladowaniami ze strony muzułmanów. W Bagdadzie mężczyzna prowadził sklep, w którym sprzedawany był alkohol, co nie podobało się wyznawcom Allaha. Jak mówi, wielu jego znajomych, w tym chrześcijan, zostało z tego powodu zabitych.

Irakijczyk, choć jako uchodźca otrzymał w Austrii azyl i uzyskał pomoc, jest zdecydowanym przeciwnikiem polityki imigracyjnej.

Koniecznie przeczytaj: 48 imigrantów z Iraku zniknęło z niemieckiego ośrodka dla uchodźców tuż przy granicy z Polską

Czytaj też: Wymowna scenka. Imigranci z Afryki podrywają zachwycone nimi Niemki. „Panujemy nad nimi. Jesteśmy królami!” [WIDEO]

Mam poważne obawy związane z tym, że do Europy przyjeżdża tyle ludzi, szczególnie do Austrii i Niemiec. Obawiam się, że Europa, Niemcy, Austria zostaną z tego względu zniszczone tak jak w naszym przypadku – mówi.

Politycy muszą powiedzieć STOP, żeby nie przyjeżdżało tu tyle ludzi. Jest wielu ludzi, takich jak ja, którzy chcą po prostu żyć, ale nie wiemy, kto z nich chce, a kto nie – tłumaczy.

Jest wiele osób z ISIS, którzy robili straszne rzeczy, zabili wielu ludzi i teraz są w drodze do Austrii i Niemiec – ostrzega Irakijczyk.

Warto przeczytać: Dzieci muzułmańskich imigrantów w Niemczech dzielą się swoimi „przemyśleniami” na temat integracji [WIDEO]

Podziel się