Szukaj

Niemcy: Turek w biały dzień, w środku miasta wyciąga broń i zaczyna strzelać [WIDEO]

13-11-2017 08:47
Arab korzysta z broni w biały dzień Fot. Was guckst du Alder? / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Do groźnego zdarzenia doszło w niemieckim Duisburgu nad Renem. Na nagraniu opublikowanym przez niemiecki dziennik „Bild” można zobaczyć imigranta, który w biały dzień w środku miasta zaczyna strzelać z broni.

Sytuacja miała miejsce podczas tureckiego wesela. Mężczyzna ubrany w garnitur opuścił szybę samochodu, wyciągnął broń i jak gdyby nic zaczął strzelać „na wiwat”. Łącznie oddał sześć strzałów. Bulwersujące jest także to, że wcześniej Turek wycelował w nadjeżdżającego z naprzeciwka kierowcę.

Wielu przechodniów idących ulicą Kampstraße w dzielnicy Hamborn uciekała lub rzuca się na ziemię. Jak podaje „Bild”, do zdarzenia doszło na osiedlu mieszkaniowym, gdzie – jak podkreśla niemiecki dziennik - mieszkają również dzieci.

Koniecznie przeczytaj: Włochy: dwóch imigrantów zaczęło się bić na oczach przechodniów. Nagle, jeden z nich wyciągnął broń [WIDEO]

Czytaj też: „Bild” ujawnia, ile Niemcy wydają na imigrantów. Mowa o miliardach euro

Gazeta pisze również, że chwilę wcześniej uczestnicy tureckiego wesela zablokowali na pół godziny przejazd przez ruchliwą część półmilionowego miasta. Oczywiście nikt nie został ukarany. Kiedy na miejscu pojawiła się wreszcie niemiecka policja, po weselnikach już nie było śladu.

Strzelanie „na wiwat” to bardzo niebezpieczny i równocześnie niezwykle popularny element arabskich wesel. Niestety, to nie pierwszy raz, kiedy muzułmańscy imigranci przenoszą swoje zwyczaje do krajów Europy Zachodniej.

Warto przeczytać: Muzułmanin mieszkający w Niemczech: „Nie służę temu państwu. Jestem wrogiem tego państwa - Na co jeszcze czekamy?” [wideo]

Podziel się