Szukaj

Szokujące nagranie. Grupa Turków brutalnie pobiła dwóch Niemców. Jeden z mężczyzn został ciężko ranny [wideo]

22-10-2018 14:45
Grupa Turków pobila Niemców Fot. OnlineMagazine / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

W sieci opublikowano nagranie pokazujący brutalny napad, do którego doszło na jednym z przystanków autobusowym w Altenessen w Niemczech. Jak poinformowały media, jedna z ofiar w stanie ciężkim trafiła do szpitala, natomiast sprawcy są wciąż poszukiwani przez policję.

Na nagraniu pochodzącym z monitoringu jednego z autobusów kursujących przez Altenessen, widzimy, jak grupa Turków brutalnie atakuje dwóch Niemców w wieku 23 i 26 lat. W trakcie napaści agresorzy nie szczędzą mocnych ciosów i kopnięć.  

Jak informują media, jeden z pobitych mężczyzn trafił do szpitala z ciężkimi urazami czaszki, natomiast sprawcy są wciąż poszukiwani przez policję.

Koniecznie przeczytaj: Były szef NATO docenia polską politykę energetyczną i poucza Niemcy. „Berlin powinien szukać w Warszawie przykładu”

Czytaj też: Niemcy: Dwie policjantki zostały wezwane do agresywnego imigranta. Miały szczęście, że ktoś im pomógł [wideo]

Warto przeczytać: Niezwykle wymowne nagranie. Pewien „imigrant-inżynier” pomylił urządzenia sanitarne w łazience [wideo]

Podziel się